هدر موبایل
1397/01/31 15:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پورمختار:

نابسامانی های اقتصادی دلیل نامه نمایندگان به روحانی برای برکناری سیف است

نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی،گفت: نابسامانی‌های متعدد اقتصادی منجر به نامه جمعی از نمایندگان به رئیس‌‎جمهور برای عزل سیف شده است.
نابسامانی های اقتصادی دلیل نامه نمایندگان به روحانی برای برکناری سیف است نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی،گفت: نابسامانی‌های متعدد اقتصادی منجر به نامه جمعی از نمایندگان به رئیس‌‎جمهور برای عزل سیف شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/120524.jpg نابسامانی,های,اقتصادی,دلیل,نامه,نمایندگان,به,روحانی,برای,برکناری,سیف,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدعلی پورمختار با اشاره به اینکه نامه درخواست جمع زیادی از نمایندگان به رئیس‌جمهور برای برکناری ولی‌الله سیف رئیس بانک مرکزی صحت دارد، اظهار کرد: بنده خود از متقاضیان عزل سیف هستم و این نامه را امضا کردم.

نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه متاسفانه مشکلات زیادی در حوزه اقتصادی کشور رخ داده است، ادامه داد: نوسانات اخیر بازار ارز و بحران‌های متعددی که پس از آن ایجاد شد، یکی از دلایل تهیه این نامه است.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی تصریح کرد: بانک مرکزی در بخش تورم، مدیریت امور مالی و بانکی و همچنین تسهیلات بانکی بسیار ضعیف بوده و اقدامات درخوری برای ساماندهی این فضا انجام نداده است.

پورمختار گفت: عدم همراهی بانک‌ها با بخش‌‎های مختلف به ویژه بخش تولید یکی دیگر از مشکلات اساسی این حوزه است که تاکنون استراتژی مشخصی برای حل آن از سوی بانک مرکزی اتخاذ نشده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، این نماینده مردم در مجلس دهم، خاطرنشان کرد: مجموع این عوامل و نابه‌سامانی‌های متعدد اقتصادی منجر شد تا مطالبه عزل سیف از ریاست بانک مرکزی از سوی جمع زیادی از وکلای ملت به رئیس‌جمهور مطرح شود.

گفتنی است پیش‌تر محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر از درخواست ۱۶۳ نماینده طی نامه‌ای از رئیس‌جمهور برای برکناری رئیس بانک مرکزی خبر داده بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet