هدر موبایل
1397/01/31 14:55:25
سرویس اقتصادی
در گفت‌وگو خانه ملت با نمایندگان مطرح شد:

روایت نماینده مرند از حادثه سوارکاری در رفسنجان/در حادثه سوارکاری دچار مصدومیت نشدم

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس گفت: در حادثه سوارکاری در شهر صفائیه رفسنجان آسیبی به بنده وارد نشده است.
روایت نماینده مرند از حادثه سوارکاری در رفسنجان/در حادثه سوارکاری دچار مصدومیت نشدم نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس گفت: در حادثه سوارکاری در شهر صفائیه رفسنجان آسیبی به بنده وارد نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/101532.jpg روایت,نماینده,مرند,از,حادثه,سوارکاری,در,رفسنجان/در,حادثه,سوارکاری,دچار,مصدومیت,نشدم Icana

محمد حسن نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص حادثه ای که در اسب سواری در شهرستان رفسنجان برای وی رخ داده بود، گفت: کمیسیون اقتصادی مجلس بنا به دعوت انارکی محمدی نماینده مردم رفسنجان و انار و پورابراهیمی نماینده مردم کرمان از شهرستان های کرمان و رفسنجان و انار طبق برنامه بازدیدی به عمل آورد تا در جریان مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی این مناطق قرار بگیرد.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی افزود: روز گذشته از منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان و سرمایه گذاری های انجام شده بازدیدی توسط اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس و وزیر اقتصاد انجام شد و براساس برنامه امروز اعضای کمیسیون رفسنجان را برای شرکت در نشست اداری شهرستان انار ترک کردند و طی مسیر بازدیدی از تپه های ماسه بادی شهر صفائیه رفسنجان در راستای توسعه صنعت گردشگری این منطقه داشتند.

حسن نژاد گفت: در بازدید کوتاهی که از تپه های  ماسه بادی شهر صفائیه رفسنجان داشتیم، با توجه به علاقه به سوارکاری دقایقی را به سوارکاری پرداختم که در حین سوارکاری از روی اسب سقوط کردم که خوشبختانه آسیب دیدگی بسیار سطحی ایجاد شد و با عکس برداری و معاینه پزشکی که صورت گرفت مشخص شد صدمه ای به بنده وارد نشده و در سلامت کامل هستم.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان افزود: به نظر بنده این حادثه خیلی مهم نبود و توصیه می کنم رسانه ها بیشتر به موضوعات مهم مانند ایجاد اشتغال و رفع مشکلات اقتصادی بپردازند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet