هدر موبایل
1397/01/31 16:21:40
سرویس سیاسی
یوسفیان ملا مطرح کرد:

اعمال تحریم‌ علیه ایران در صورت اطمینان اروپایی‌ها به ماندن ترامپ در برجام

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است در صورتی که اتحادیه اروپا بر ماندن آمریکا در برجام اطمینان پیدا کند، تحریم‌هایی را علیه ایران اعمال خواهد کرد.
اعمال تحریم‌ علیه ایران در صورت اطمینان اروپایی‌ها به ماندن ترامپ در برجام عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است در صورتی که اتحادیه اروپا بر ماندن آمریکا در برجام اطمینان پیدا کند، تحریم‌هایی را علیه ایران اعمال خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/42726.jpg اعمال,تحریم‌,علیه,ایران,در,صورت,اطمینان,اروپایی‌ها,به,ماندن,ترامپ,در,برجام Icana

عزت‌الله یوسفیان‌ملا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص عملکرد اروپایی‌ها در مقابله با تناقض‌گویی‌های برجامی ترامپ و آینده توافق هسته‌ای، گفت: اروپایی‌ها برخی از موارد را با اولویت خواسته‌های ترامپ مورد بررسی قرار گرفتند، اروپایی‌ها معتقدند که تحریم‌هایی علیه ایران اعمال شود تا آمریکا در برجام بماند اما به توافق کلی نرسیدند زیرا به نظر قطعی رئیس‌جمهور آمریکا برای ماندن یا خروج از برجام مطمئن نیستند.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اعمال تحریم جدید علیه ایران و خروج آمریکا از برجام اتفاق ناخوشایندی برای اتحادیه اروپا خواهد بود، از این رو موضوع به نتیجه نرسید تا مشورت‌های نهایی با ترامپ انجام شود. لذا در صورتی که اتحادیه اروپا بر ماندن آمریکا در برجام اطمینان پیدا کند، به احتمال تحریم‌هایی را علیه ایران اعمال خواهد کرد.

یوسفیان ملا افزود: سه موضوع از جمله اصلاحات برجام و مذاکره موشکی مورد بحث در میان اروپایی‌هاست اما مشکل و نگرانی اصلی عدم توقف طرف‌های مقابل ایران است، آمریکا و اروپایی‌ها به طور مقطعی جمهوری اسلامی را در تگنا قرار می‌دهند تا به صورت مدام به طرف‌های مقابل امتیاز دهد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی معتقد است: اتحادیه اروپا به دلیل همراهی و تامین منافع جمهوری اسلامی با اعمال تحریم‌های جدید علیه ما مخالفت نکرده است، موارد تحریم علیه ایران مشخص شده است و اعلام نظر نهایی ترامپ تکلیف را تعیین می‌کند، بنابراین مواضع اروپایی‌ها منوط به نظر قطعی رئیس جمهور آمریکاست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet