هدر اصلی
1397/01/31 18:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رجایی مطرح کرد:

اختصاص یک شعبه ویژه برای بررسی پرونده‌های فساد در شهرداری تهران

مشاور شهردار تهران با اعلام اینکه شورای شهر با اجماع کامل به نجفی رأی داد تاکید کرد: بیماری در کنار فشارها، دلیل استعفای نجفی بود.
اختصاص یک شعبه ویژه برای بررسی پرونده‌های فساد در شهرداری تهران مشاور شهردار تهران با اعلام اینکه شورای شهر با اجماع کامل به نجفی رأی داد تاکید کرد: بیماری در کنار فشارها، دلیل استعفای نجفی بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801109640764442.jpg اختصاص,یک,شعبه,ویژه,برای,بررسی,پرونده‌های,فساد,در,شهرداری,تهران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامعلی رجایی با تأکید بر اینکه از ابتدا مقاومت‌‌‌هایی وجود داشت که محمدعلی نجفی شهردار نشود، گفت: خود ایشان نیز از عوامل مشدّد یا تشدیدکننده صحبت کردند.

وی با اشاره به اینکه بیماری نجفی بهانه نیست اما همه ماجرا هم نیست و مخالفت‌‌‌ها با نجفی در نهایت منتج به نتیجه شد، اظهار داشت: نجفی در عملکرد هفت ماهه خود با وجود مشکلاتی که با آنها مواجه بود، کارنامه پذیرفته‌‌‌شده‌‌‌ای داشت و شورا هم از او راضی بود. 

مشاور شهردار تهران با بیان اینکه نجفی به عوامل مشدّد اشاره کرد اما علت اصلی استعفای خود را بیماری عنوان کرد، تصریح کرد: برخلاف ایشان که بیماری را علت اصلی استعفای خود عنوان کرد، من معتقدم اثر عوامل تشدیدکننده از جهاتی، نه تنها کمتر از بیماری نبود، بلکه شاید بیشتر هم بود. 

رجایی با اشاره به اینکه هر گونه رابطه بین استعفای ایشان و صحبت‌‌‌های دادستان کل کشور را رد می کنم، خاطرنشان کرد: اصلاً شورا کاری به دادستانی نداشته که حالا بخواهد جا بخورد و آقای نجفی هم ملاحظه‌‌‌ای نداشته که بخواهد با صحبت‌های دادستان دوباره استعفاء بدهد. 

به گزارش ایلنا به نقل از شهرنوشت، وی با بیان اینکه اصل بحث این است که یک جریان سیاسی شکست خورده، به دنبال ترمیم خود از طریق تضعیف و تخریب جریان پیروز است و موضوع نجفی بحث فرعی است، ابراز داشت: می‌‌‌خواهند به مردم القاء کنند دیگر نباید به این جریان رأی داد.

به گزارش ایلنا، مشاور شهردار تهران با اعلام اینکه دست اصلاح‌‌طلبان در شورا با تخلفاتی که از دوره قبل شهرداری به دست آورده‌‌اند پر است، بیان کرد: اصلاح‌‌‌طلبان به سمت مبارزه با «غول فساد» رفتند و کارهایی هم انجام دادند. پیشنهاد می‌‌‌کنم قوه قضاییه برای بررسی ١٢ پرونده‌‌ای که نجفی از تخلفات دوره قبلی شهرداری ارسال کرده و نیز سایر پرونده‌‌‌های فساد در این مجموعه یک شعبه ویژه اختصاص دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet