ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1397/01/31 16:38:25
سرویس سیاسی
جاسمی:

عربستان برای ایجاد تفرقه مذهبی بین مردم عراق میلیاردها دلار هزینه کرده است /دفع از عملکرد نخست وزیران شیعه در عراق

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی برای ایجاد تفرقه بین مردم عراق میلیاردها دلار هزینه کرده است.
عربستان برای ایجاد تفرقه مذهبی بین مردم عراق میلیاردها دلار هزینه کرده است /دفع از عملکرد نخست وزیران شیعه در عراق عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی برای ایجاد تفرقه بین مردم عراق میلیاردها دلار هزینه کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100149499880.jpg عربستان,برای,ایجاد,تفرقه,مذهبی,بین,مردم,عراق,میلیاردها,دلار,هزینه,کرده,است,/دفع,از,عملکرد,نخست,وزیران,شیعه,در,عراق Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص آینده تحولات سیاسی عراق و انتخابات پارلمان این کشور، اظهار داشت: عربستان به دنبال این است که مشکلات و کاستی‌هایی که در عراق وجود دارد را ناشی از مدیریت ضعیف نوری مالکی و حیدرالعبادی جلوه دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: عربستان بطور کلی در تلاش است تا شیعیان را مقصر ناکارآمدی در عراق معرفی کند.

وی افزود: این درحالی است که بیشترین مشکلات عراق توسط آمریکا، اسرائیل و عربستان ایجاد شده و رد پای آن ها در مشکلات عراق مشخص است.

جاسمی ادامه داد: عربستان برای ایجاد تفرقه بین مردم عراق میلیاردها دلار سرمایه گذاری کرده تا بین شیعیان و مردم اهل تسنن عراق شکاف مذهبی ایجاد کند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه عملکرد نخست وزیران شیعه در عراق با توجه به مشکلات و توطئه دشمنان، مطلوب بوده و کارنامه ای قابل دفاع دارند، گفت: بعد از اتفاقاتی که در رفراندوم کردستان رخ داد، کردها برای انتخابات پارلمان عراق در لیست‌های مرکزی عراق وارد انتخابات می‌شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet