خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/01/31 16:44:06
سرویس سیاسی
کاظمی:

افتتاح و بهره برداری از پمپاژهای آب پلدختر مطالبه جدی و به حق مردم است

نماینده مردم پلدختر و معمولان مجلس گفت: افتتاح پمپاژهای آب منطقه زیودار مطالبه جدی مردم این منطقه است که جا دارد به نمایندگی از مردم از زحمات استاندار لرستان تشکر کنم.
افتتاح و بهره برداری از پمپاژهای آب پلدختر مطالبه جدی و به حق مردم است نماینده مردم پلدختر و معمولان مجلس گفت: افتتاح پمپاژهای آب منطقه زیودار مطالبه جدی مردم این منطقه است که جا دارد به نمایندگی از مردم از زحمات استاندار لرستان تشکر کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/201705103121785010.jpg افتتاح,و,بهره,برداری,از,پمپاژهای,آب,پلدختر,مطالبه,جدی,و,به,حق,مردم,است Icana

سیدحمیدرضا کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به کلنگ زنی پروژه آبیاری تحت فشار باغات انجیر سیاه روستای زیودار، اظهار داشت: افتتاح پمپاژهای آب منطقه زیودار مطالبه جدی این منطقه است که جا دارد به نمایندگی از مردم از زحمات، دقت و تاکیدات جناب اقای خادمی استاندار محترم و سخت کوش که ختم به نتیجه شد تشکر کنم.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این پروژه حدود 300 هکتار از باغات انجیر را زیر پوشش خود قرار داده که انتظار داریم سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان با دقت بیشتری برای فاز سوم و چهارم که قطره‌ای کردن باغات است، دقت نظر بیشتری داشته باشد، زیرا الگوی مصرف آب کشاورزی است که می‌تواند بسیار موثر باشد.

کاظمی با اشاره به کلنگ زنی سالن چند منظوره افرینه با حضور استاندار لرستان، گفت: همانطور که مردم اطلاع دارند در نبود این مکان ورزشی جوانان و علاقه مندان به ورزش جهت استفاده از اماکن ورزشی به شهرستان‌های دیگر سفر می‌کردند که در نتیجه منجر به تصادف و فوت چند نفر از جوانان شد و از همان زمان این موضوع بعنوان مطالبه جدی مردم مطرح شد.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به برنامه ریزی‌های دولت در این خصوص بنده هم رایزنی‌های زیادی را از طریق وزارت ورزش و جوانان همچنین استانداری  داشته‌ام که به لطف خدای بزرگ با حضور استاندار محترم جناب اقای دکتر خادمی شاهد کلنگ زنی این سالن بودیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet