هدر موبایل
1397/01/31 16:49:57
سرویس استان ها
برزگر کلشانی:

ضرورت ورزش در زندگی امروز بیشتر از گذشته احساس می شود

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمتر از مدال قهرمانی، دریافت مدال اخلاق در رقابت است.
ضرورت ورزش در زندگی امروز بیشتر از گذشته احساس می شود نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمتر از مدال قهرمانی، دریافت مدال اخلاق در رقابت است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100974990305.jpg ضرورت,ورزش,در,زندگی,امروز,بیشتر,از,گذشته,احساس,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شهروز برزگر کلشانی در همایش تجلیل از قهرمانان، مربیان، داوران و هیئت های ورزشی شهرستان سلماس که با حضور مسئولین شهرستانی و استانی برگزار شد، با اشاره به افتخارآفرینی ورزشکاران ایرانی در مسابقات بین المللی اظهار کرد: مدال آوری و افتخار آفرینی ورزشکاران ما در میادین بین المللی ورزش که سبب اهتزاز پرچم مقدس کشورمان در کشورهای دیگر می شود، مایه شادی و مردم و اقتدار کشورمان است و باید قدردان این مدال آوران باشیم .

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق در ورزش بیان کرد: مهمتر از مدال قهرمانی، دریافت مدال اخلاق در رقابت است و همه ورزشکارانمان باید به رعایت اخلاق و منش جوانمردی در رقابتهایشان توجه کنند .

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به ضرورت ورزش در دنیای امروزی افزود: با توجه به گسترش روزافزون دنیای مکانیکی و ماشینی، ضرورت تحرک و ورزش در جوامع امروز بیش از پیش احساس می شود و همه انسانها باید برای دوام زندگی خود، با ورزش انس داشته باشند .

نماینده مردم سلماس در مجلس با اشاره به مشکلات موجود در ورزش سلماس تصریح کرد: نبود خوابگاه مناسب در سلماس باعث شد مسابقات بین المللی وزنه برداری در این شهرستان برگزار نشود و امیدواریم مسئولین استان و شهرستان نسبت به رفع این معضل و کمبود مهم شهرستان اقدام لازم را داشته باشند .

به گزارش ایسنا؛ در این مراسم از مدال آوران و منتخبین ورزش سلماس توسط مسئولین تجلیل به عمل آمد./

پیام پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet