هدر موبایل
1397/01/31 20:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
لاوروف در کنفرانس مطبوعاتی با همتای اتریشی؛

غرب شواهد حمله شیمیائی در شهر دوما در سوریه را افشا کند

وزیر خارجه روسیه در کنفرانس مطبوعاتی با همتای اتریشی خود در مسکو اعلام کرد: غرب شواهد حمله شیمیائی در شهر دوما در سوریه را افشا کند.
غرب شواهد حمله شیمیائی در شهر دوما در سوریه را افشا کند وزیر خارجه روسیه در کنفرانس مطبوعاتی با همتای اتریشی خود در مسکو اعلام کرد: غرب شواهد حمله شیمیائی در شهر دوما در سوریه را افشا کند. https://cdn.icana.ir/d/019/119718.jpg غرب,شواهد,حمله,شیمیائی,در,شهر,دوما,در,سوریه,را,افشا,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از اسپوتنیک، «سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه در جریان کنفرانس مطبوعاتی مشترک با «کارین کنایسل» (Karin Kneissl) وزیر خارجه اتریش در مسکو اعلام کرد: اتریش میانجی صادقی در خصوص حل و فصل بحران کنونی در سوریه به شمار می آید.

وزیر خارجه روسیه در این نشست خبری گفت: اتهامات واشنگتن علیه مسکو درباره مانع تراشی برای ورود و آغاز برسی های بازرسان سازمان منع تسلیحات هسته ای (OPCW) به شهر دوما واقع در سوریه نادرست است. اگر آمریکائی ها و شرکائشان در این باره مدک و سندی دارند؛ آن را ارائه کنند.

وی ادامه داد: واشنگتن و متحدانش دائماً از وجود شواهد و مدارکی در این باره سخن می گویند؛ پس چرا آن ها را منتشر نمی کنند؟

به گزارش مهر، وزیر خارجه اتریش نیز در سخنان خود گفت: اتریش همانطور که پیشتر گفته، قصد ندارد دیپلمات های روسیه را از این کشور اخراج کند (در موضوع اقدام برخی از کشورهای غربی در واکنش به ترور جاسوس روس‌تبار در انگلیس)؛ چرا که معتقد است کانال های ارتباطی با مسکو همواره باید حفظ شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet