هدر موبایل
1397/01/31 19:22:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آشنا:

پیام‌رسان‌های ایرانی با تبادل تکنولوژیک، امنیت کاربران را ارتقا می‌دهند

مشاور فرهنگی رئیس جمهور گفت:پیام‌رسان‌های ایرانی می‌توانند با تبادل تکنولوژیک به سطحی از کارآمدی برسند که احساس امنیت و آرامش کاربران را افزایش دهند.
پیام‌رسان‌های ایرانی با تبادل تکنولوژیک، امنیت کاربران را ارتقا می‌دهند مشاور فرهنگی رئیس جمهور گفت:پیام‌رسان‌های ایرانی می‌توانند با تبادل تکنولوژیک به سطحی از کارآمدی برسند که احساس امنیت و آرامش کاربران را افزایش دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201710109129261064.jpg پیام‌رسان‌های,ایرانی,با,تبادل,تکنولوژیک،,امنیت,کاربران,را,ارتقا,می‌دهند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس جمهور درباره بسترسازی فرهنگی و ترغیب جامعه برای استفاده از پیام‌رسانهای داخلی اظهار کرد: سرویس بهتر، ارزانتر و امن‌تر مزیت قابل قبولی برای انتخاب هر پیامرسان است.

وی افزود: پیام‌رسان‌های ایرانی می‌توانند با همکاری یکدیگر، تبادل تکنولوژیک و استفاده از فناوری‌های جدیدتری که در اختیار شرکت‌های غیر ایرانی است، به سطحی از کارآمدی برسند که کاربران احساس امنیت و آرامش بیشتری داشته باشند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، آشنا خاطرنشان کرد: امیدوارم با کمک دولت و همکاری همه پیام‌رسانهای داخلی زمینه مناسب برای افزایش انتخاب مردم و جلوگیری از انحصار بازار توسط یک انحصارگر، فراهم شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet