ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1397/01/31 18:08:47
سرویس استان ها
عبادی:

۷ میلیارد تومان به ساخت بیمارستان در خوسف اختصاص یافت

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: ۷ میلیارد تومان به ساخت بیمارستان در خوسف اختصاص یافت.
۷ میلیارد تومان به ساخت بیمارستان در خوسف اختصاص یافت نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: ۷ میلیارد تومان به ساخت بیمارستان در خوسف اختصاص یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/201711106185147139.jpg ۷,میلیارد,تومان,به,ساخت,بیمارستان,در,خوسف,اختصاص,یافت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در جمع اهل سنت شهرستان بیرجند گفت: در بودجه سال گذشته رقم قابل توجهی به بودجه خراسان جنوبی افزوده شد که رقمی استثنایی بود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای امسال با توجه به شرایط متفاوت کشور، بودجه انقباظی تنظیم و در نهایت ۷۵ میلیارد تومان به بودجه خراسان‌جنوبی افزوده شد.

عبادی ادامه داد: هیچ شهرستانی در خراسان‌جنوبی به اندازه شهرستان درمیان نهضت گازرسانی در آن وجود نداشته و به بسیاری از روستاها و مناطق درمیان و بیرجند در سال گذشته گازرسانی شده است.

وی افزود: همچنین بر اساس توافقات صورت گرفته، بنیاد برکت در شهرستان درمیان چند مدرسه بنا کرده و ساخت دو مدرسه دیگر نیز در آن منطقه به تصویب رسیده است.

ساخت یک مرکز درمانی در شمال شهر بیرجند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تأمین اجتماعی موظف به ساخت یک مرکز درمانی در شمال شهر بیرجند شده تا نسبت به ارتقاء سلامت در مناطق محروم بیرجند اقدام شود.

عبادی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه سلامت، اظهار کرد: در بودجه امسال برای ساخت بیمارستان در شهرستان خوسف ۷ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

 وی با اشاره به اینکه در بودجه امسال ۷ میلیارد تومان برای دانشگاه صنعتی بیرجند در نظر گرفته شد، بیان کرد: در برنامه ششم توسعه مصوب شد میزان حقوق کارمندان دولت در ظرف پنج سال به هم نزدیک و از فاصله زیاد حقوق کارکنان دولت جلوگیری شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکل خشکسالی در خراسان‌جنوبی افزود: آب‌های زیر زمینی به شدت افت کرده و دمای هوا به طور متوسط دو درجه بالاتر رفته است که به صورت طبیعی تبخیر آب را افزایش می‌دهد.

عبادی با اشاره به ضرورت توجه به بحث مصرف بهینه آب و مسئله آبخیزداری گفت: در بسیاری از روستاهای خراسان جنوبی مردم برای آب آشامیدن مشکل دارند.

انتقاد از هدر رفت روان آب‌ها

وی با اشاره به اختصاص ۵۰۰ میلیون دلار برای لوله‌کشی آب روستایی و آبخیزداری در کشور، اظهار کرد: بر اساس نظر کارشناسان ۵ برابر کمبود آبی که در سفره‌های زیرزمینی وجود دارد به صورت روان آب به سمت کویر می‌رود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به اینکه دشمنان و استکبار جهانی با مذهب خاصی مشکل ندارند، اظهار کرد: مشکل صهیونیست‌ها اصل قرآن و اسلام است.

عبادی با اشاره به اینکه ریشه تروریسم و داعش را در صهیونیسم باید جست‌و‌جو کرد، افزود: نشانه این امر درمان مجروحین داعش در بیمارستان‌های اسرائیل است.

وی با اشاره به سخن امام(ره) که اسرائیل غده سرطانی است، ادامه داد: خواست اسرائیل و استکبار جهانی به هم ریختن کشورهای اسلامی و درگیرکردن مسلمانان به مسائل داخلی است، این درحالی است که برخی از مسئولان کشورهای اسلامی سخن از مشروعیت اسرائیل می‌زنند.

به گزارش مهر، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در ایران اسلامی قومیت‌های مختلفی وجود دارد که این مسئله موجب غنای فرهنگی کشور ما شده و از این ظرفیت باید استفاده کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet