هدر موبایل
1397/01/31 21:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
وزیر دفاع روسیه خطاب به دی‌میستورا؛

حمله به سوریه به فرایند صلح در این کشور آسیب زد

وزیر دفاع روسیه در دیدار با نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه گفت: حمله (تروئیکای غربی) به سوریه به فرایند صلح در این کشور آسیب زد.
حمله به سوریه به فرایند صلح در این کشور آسیب زد وزیر دفاع روسیه در دیدار با نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه گفت: حمله (تروئیکای غربی) به سوریه به فرایند صلح در این کشور آسیب زد. https://cdn.icana.ir/d/019/201804108527435622.jpg حمله,به,سوریه,به,فرایند,صلح,در,این,کشور,آسیب,زد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از دِیلی استار، سرگئی شویگو وزیر دفاع روسیه در دیدار با استفان دی میستورا نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه در مسکو اعلام کرد: حمله (سه کشور غربی) به سوریه به فرایند صلح در این کشور آسیب زد.

وزیر دفاع روسیه در این باره به دی میستورا  گفت که حمله شنبه هفته جاری به سوریه در نامناسب‌ترین و ناخوشایندترین لحظه اتفاق افتاد و نتوانست به ثابت در این کشور کمکی بکند.

لازم به ذکر است که آمریکا، انگلیس و فرانسه بامداد روز شنبه هفته جاری یعنی درست یک هفته پس از طرح اتهام واهی حمله شیمیائی به شهر دوما واقع در غوطه شرقی در نزدیکی دمشق پایتخت سوریه مواضع دولت سوریه را هدف حمله موشکی قرار دادند.

به گزارش مهر، گفتنی است که این کشورها تاکنون هیچ مدرکی مبنی بر دخالت دولت دمشق در این حمله ارائه نداده‌اند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet