هدر موبایل
1397/02/01 03:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
هنیه:

تهدیدات رژیم صهیونیستی بر قدرت مردم فلسطین می افزاید

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، گفت: این تهدیدات قدرت و حضور ما را در مرزهای غزه بیشتر می کند.
تهدیدات رژیم صهیونیستی بر قدرت مردم فلسطین می افزاید رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، گفت: این تهدیدات قدرت و حضور ما را در مرزهای غزه بیشتر می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201801108517098360.jpg تهدیدات,رژیم,صهیونیستی,بر,قدرت,مردم,فلسطین,می,افزاید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اسماعیل هنیه افزود: آماده طوفان انسانی در همه مرزهای فلسطین در داخل و خارج از اراضی اشغالی باشید.

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین گفت: راهپیمایی بزرگ بازگشت و شکست محاصره غزه از مرحله بازدارندگی عبور کرده و هیچکس نمی تواند مانع از خواست فرزندان ما شود.

پیش تر «یسرائیل کاتز» وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی تهدید کرده بود، درصورت هرگونه تحرکات نیروهای مقاومت ضدنظامیان این رژیم، اسرائیل طرح ترور رهبران حماس را در غزه ازسرخواهد گرفت.

امروز (جمعه) تظاهرات بزرگ بازگشت در مرز غزه و سرزمین های اشغالی در چهارمین هفته متوالی برگزار شد.

تاکنون ده ها فلسطینی در اعترضات غزه شهید و بیش از سه هزار تن دیگر زخمی شدند. 

به گزارش ایرنا، مردم فلسطین در غزه از روز 30 مارس (جمعه 10 فرودین) مصادف با سالگرد «روز زمین» راهپیمایی موسم به «راهپیمایی بزرگ بازگشت» در منطقه مرزی بین غزه و رژیم صهیونیستی برگزار کردند. 

فلسطینیان از سال 1976 تاکنون روز 30 مارس را به عنوان روز زمین فلسطینی نامگذاری کرده و آن را گرامی می دارند. 

رژیم صهیونیستی در ماه مارس سال 1976 هزاران هکتار از سرزمین های فلسطینیان را تصاحب کرد و این اقدام باعث خشم گسترده شهروندان در سراسر خاک فلسطین شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet