هدر موبایل
1397/02/01 10:02:02
سرویس سیاسی
میرزایی:

آل‌سعود با پول نتایج دلخواه خود را از صندوق‌های رای انتخابات پارلمان عراق خارج ‌می‌کند؟

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: آل سعود می‌خواهد از طریق پول، نتایج مورد نظر خود را از دل صندوق‌های رای خارج کند.
آل‌سعود با پول نتایج دلخواه خود را از صندوق‌های رای انتخابات پارلمان عراق خارج ‌می‌کند؟ عضو فراکسیون امید مجلس گفت: آل سعود می‌خواهد از طریق پول، نتایج مورد نظر خود را از دل صندوق‌های رای خارج کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610105863068235.jpg آل‌سعود,با,پول,نتایج,دلخواه,خود,را,از,صندوق‌های,رای,انتخابات,پارلمان,عراق,خارج,‌می‌کند؟ Icana

جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص انتخابات پارلمان عراق، اظهار داشت: پیش بینی از نتیجه انتخابات پارلمان عراق که اکنون رقابت‌های آن نیز شروع شده به دلیل پیچیدگی‌هایی که پیدا کرده، مشکل شده است زیرا شیعیان انسجام ادوار قبل را ندارند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه عربستان سعودی نیز قصد ورود به انتخابات پالمان عراق را دارد، بیان کرد: آل سعود می‌خواهد از طریق پول، نتایج مورد نظر خود را از دل صندوق‌های رای خارج کند.

وی افزود: متاسفانه عربستان سعودی نقش مخربی در نظام‌های دموکراتیک منطقه ایفا می‌کند که باعث بدبینی مردم این کشورها می‌شود.

میرزایی با اشاره به اینکه رقابت‌های انتخاباتی در پارلمان عراق نزدیک بهم خواهد بود، ادامه داد: کردهای عراق نیز نزدیکی که در گذشته با شیعیان نزدیک بودند به دلیل تحولات شمال عراق و موضوع رفراندوم آن انسجام قبلی را ندارند و ارتباط بین آن‌ها آسیب دیده است.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: در مجلس آینده عراق ائتلافی که بین کردها و شیعیان بود را شاهد نخواهیم بود و برای ارزیابی از موقعیت شیعیان در پارلمان عراق باید صبر کنیم و میزان اثرگذاری پول عربستان را مشاهده کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet