هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رحیمی جهان آبادی:

وضعیت آبرسانی به روستاهای شهرستان تربت جام قابل پذیرش نیست/ زمزمه های استیضاح وزیر نیرو

سرویس استان ها
نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس گفت: در زمینه آب شرب شرب روستاها تذکری را به هیات رئیسه مجلس داده‌ام و در صورتی که این تذکر اثرگذار نباشد، استیضاح وزیر نیرو را پیگیری می‌کنم.
دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 ساعت 14:58
وضعیت آبرسانی به روستاهای شهرستان تربت جام قابل پذیرش نیست/ زمزمه های استیضاح وزیر نیرو نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس گفت: در زمینه آب شرب شرب روستاها تذکری را به هیات رئیسه مجلس داده‌ام و در صورتی که این تذکر اثرگذار نباشد، استیضاح وزیر نیرو را پیگیری می‌کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/201712101092071874.jpg وضعیت,آبرسانی,به,روستاهای,شهرستان,تربت,جام,قابل,پذیرش,نیست/,زمزمه,های,استیضاح,وزیر,نیرو Icana

جلیل رحیمی جهان‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص وضعیت آبرسانی به روستاهای تربت جام، اظهار داشت: وضعیت آبرسانی به روستاهای شهرستان تربت جام، بخش‌ها و روستاهای محروم آن اصلا قابل پذیرش برای مردم و من بعنوان نماینده مردم نیست.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آب شرب تعداد زیادی از روستاها با تانکر تامین می‌شود که بهداشتی نیست، بیان کرد: با گذشت 40 سال از عمر انقلاب، اگر با شیوه فعلی وزارت نیرو و آبفای روستایی ادامه دهند، تا 10 سال آینده نیز نمی‌توانیم آبرسانی به این مناطق را انجام دهیم.

وی افزود: در این زمینه تذکری را به هیات رئیسه مجلس داده‌ام و در صورتی که این تذکر اثرگذار نباشد، از ابزار نظارتی مجلس از جمله استیضاح وزیر نیرو استفاده می‌کنم.

رحیمی جهان آبادی با بیان اینکه مردم ولی نعمت انقلاب هستند و نمی‌توان پذیرفت پس از گذشت 40 سال از عمر انقلاب، برای تامین آب شرب به وزارت نیرو و آبفای روستایی التماس کنیم و آن‌ها بگویند که اعتبار ندارند، ادامه داد: اگر اعتبار ندارند این وزارتخانه و این سازمان را تعطیل کنند، زیرا مردم نیازمند خدمات اولیه زندگی هستند.

رئیس فراکسیون مرزنشینان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این حق اولیه مردم یعنی استفاده از آب شرب سالم در مناطقی از تربت جام، بخش صالح آباد، دهستان موسی آباد، روستاهای جام رود اصلا رعایت نمی شود، گفت: روستاهای گِوِی و میان‌سرا که در فاصله 7 کیلومتری شهر قرار دارند از داشتن آب شرب محروم هستند ولی مسئولان گوش نمی‌دهند و اگر این مشکلات حل نشود به سمت استیضاح وزیر نیرو می‌رویم و از توان دو فراکسیون نمایندگان اهل سنت و مرزنشینان برای این موضوع استفاده می‌کنم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000