هدر موبایل
1397/02/01 09:58:12
سرویس سیاسی
کاظمی:

وزیر کشور برای پاسخ به سوال نمایندگان به کمیسیون شوراها می‌آید

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس گفت: ۵ سوال دیگر نمایندگان از وزیر کشور باقی مانده که رحمانی فضلی برای پاسخ دهی به آن‌ها در کمیسیون شوراها حاضر می‌شود.
وزیر کشور برای پاسخ به سوال نمایندگان به کمیسیون شوراها می‌آید نایب رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس گفت: 5 سوال دیگر نمایندگان از وزیر کشور باقی مانده که رحمانی فضلی برای پاسخ دهی به آن‌ها در کمیسیون شوراها حاضر می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201708105379248449.jpg وزیر,کشور,برای,پاسخ,به,سوال,نمایندگان,به,کمیسیون,شوراها,می‌آید Icana

سیدحمیدرضا کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حضور دوباره وزیر کشور درکمیسیون شوراها، اظهار داشت: وزیر کشور هفته گذشته با حضور در کمیسیون شوراها گزارشی را از وضعیت و کارکرد وزارت کشور ارائه کرد و اعضای کمیسیون شوراها نیز نظرات خود را بیان کردند.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به دلیل کثرت سوال نمایندگانی که سوال خود از وزیر کشور را  به کمیسیون ارائه کرده بودند، مقرر شد تا وزیر کشور در جلسه مفصل دیگری در کمیسیون شوراها حاضر شود و به سوال نمایندگان پاسخ دهد.

وی افزود: 8 سوال نمایندگان از وزیر کشور در دستور کار کمیسیون قرار گرفت، ولی فقط زمان برای 3 سوال نمایندگان از وزیر کشور وجود داشت و 5 سوال دیگر باقی مانده که وزیر کشور برای پاسخ دهی به آن ها در کمیسیون شوراها حاضر می‌شود.

کاظمی ادامه داد: محمدرضا صباغیان بافقی از سوال خود گذشت کرد و جلال محمود زاده نیز در خصوص برخورد نیروی انتظامی با کوله برها سوال داشت، همچنین سیده فاطمه حسینی نماینده تهران نیز سوالی را در مورد میزان توان زیرساخت‌های تهران در برابر زلزله شهر تهران پرسید.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: ادامه سوالات، رای گیری و نظر کمیسیون شوراها در خصوص وارد بودن سوالات به جلسه بعدی موکول شد.

کاظمی اظهار با بیان اینکه وزیر کشور بر برنامه جدی این وزارتخانه در برخورد با قاچاق کالا تاکید کرد، اظهار داشت: بنا به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری، تلاش وزارت کشور مقابله با قاچاق و حمایت از تولید داخلی است، ضمنا هدف وزارت کشور برخورد با کوله‌برهای جزئی نیست و با قاچاقچیان کلان به شدت برخورد می‌کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet