ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1397/02/01 11:40:22
سرویس سیاسی
ابوترابی:

کیم جونگ اون بداند آمریکا قابل اعتماد نیست/برجام تجربه خوبی برای کره شمالی است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد کیم جونگ اون باید بداند آمریکا به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست لذا برجام درس و تجربه خوبی برای کره شمالی است.
کیم جونگ اون بداند آمریکا قابل اعتماد نیست/برجام تجربه خوبی برای کره شمالی است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد کیم جونگ اون باید بداند آمریکا به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست لذا برجام درس و تجربه خوبی برای کره شمالی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801107073040154.jpg کیم,جونگ,اون,بداند,آمریکا,قابل,اعتماد,نیست/برجام,تجربه,خوبی,برای,کره,شمالی,است Icana

ابوالفضل ابوترابی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به اخبار منتشر شده مبنی بر تعطیلی آزمایشگاه های هسته ای کره شمالی و احتمال دیدار سران این کشور با آمریکایی ها، گفت: ایالات متحده آمریکا چندی پیش در توافقنامه ای موسوم به برجام تعهد داد مسائلی را نسبت به کشورمان رعایت کند اما امروزه جامعه بین الملل شاهد بدعهدی و پیمان شکنی این کشور است.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی همچنین اظهار کرد: کیم جونگ اون و سیار مسئولان کره شمالی باید بدانند که آمریکا به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست و اگر هم به توافقی دست یابند حتما رییس جمهور آینده این کشور آن را نقض خواهد کرد.

وی ادامه داد: امروزه افکار عمومی دنیا متوجه شده که آمریکا به تعهدات بین المللی خودش پایبند نیست و فقط به منافعش توجه دارد از این رو برجام درس و تجربه خوبی برای کره شمالی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: در این بین نباید فراموش کرد آمریکایی که امروزه بزرگترین آزمایشگاه های هسته ای و تسلیحات اتمی دارد نمی تواند سردمدار شعارهایی مانند خلع سلاح هسته ای باشد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد پس اینکه وضعیت ایالات متحده در خاورمیانه با تلاطم مواجه شده، امروزه تلاش می کنند حداقل در آسیای شرقی جایگاهشان را باثبات تر کنند تا از این طریق افکار عمومی کشورشان را راضی نگه دارند.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، ترامپ در توییت خود نوشت" کره شمالی با تعلیق همه آزمایش های هسته ای و تعطیلی یک سایت مهم آزمایش تسلیحات خود موافقت کرده و منتظر دیدارمان در سطح سران هستم."/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet