هدر موبایل
1397/02/01 12:36:39
سرویس سیاسی
دهقانی خبر داد:

سفر کمیسیون امنیت ملی به یزد با هدف بازدید از تاسیسات هسته‌ای و بررسی بحران کم‌آبی

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: اعضای کمیسیون برای بازدید از تاسیسات هسته‌ای و بررسی بحران کم‌آبی در شورای تامین استان، به یزد سفر می‌کنند.
سفر کمیسیون امنیت ملی به یزد با هدف بازدید از تاسیسات هسته‌ای و بررسی بحران کم‌آبی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: اعضای کمیسیون برای بازدید از تاسیسات هسته‌ای و بررسی بحران کم‌آبی در شورای تامین استان، به یزد سفر می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104997317484.jpg سفر,کمیسیون,امنیت,ملی,به,یزد,با,هدف,بازدید,از,تاسیسات,هسته‌ای,و,بررسی,بحران,کم‌آبی Icana

کمال دهقانی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در توضیح سفر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به استان یزد در هفته جاری، گفت: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای بازدید از تاسیسات هسته‌ای یزد و حضور در شورای تامین استان به استان یزد سفر خواهیم کرد.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مشکل آب آشامیدنی استان یزد در جلسه شورای تامین استان یزد مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه کمیته امنیت آب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس موضوع بحران کم آبی را در دستور کار خود قرار داده است، گفت: یزد چند سالی ایت که دچار بدترین وضعیت در تامین آب شده، متاسفانه منابع تامین آب زیرزمینی این استان بسیار کم آب شده و آبرسانی به بسیاری از روستاها با تاکنر انجام می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیش از این کمیسیون به استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری سفر داشته است، یادآور شد: همه اعضای کمیسیون به استان یزد دعوت شدند در صورت نبود مشکل و عدم معذوریت افراد این سفر روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه انجام می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet