هدر موبایل
1397/02/01 12:45:00
سرویس فرهنگی
امیرحسنخانی خبر داد:

ورود کمیسیون اصل 90 به پرونده رسیدگی به تخلفات فدراسیون فوتبال

به گفته عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، شکایت‌های متعدد از مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال درباره انتخاب بازیکن و برگزاری مسابقات لیگ به این کمیسیون واصل شده است.
ورود کمیسیون اصل 90 به پرونده رسیدگی به تخلفات فدراسیون فوتبال به گفته عضو کمیسیون اصل 90 مجلس، شکایت‌های متعدد از مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال درباره انتخاب بازیکن و برگزاری مسابقات لیگ به این کمیسیون واصل شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605101054644543.jpg ورود,کمیسیون,اصل,90,به,پرونده,رسیدگی,به,تخلفات,فدراسیون,فوتبال Icana

محمدرضا امیرحسنخانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره نشست کارگروه فرهنگی و اجتماعی کمیسیون اصل 90 با مسئولان وزارت ورزش و جوانان و وزارت علوم تحقیقات و فناوری، گفت: این دو وزراتخانه در حوزه‌های  مختلف شاکیانی دارند که در رابطه با این شکایت‌ها پرونده تشکیل و به کمیسیون ارجاع شده است لذا بررسی شکایت‌ها در دستور کار این هفته قرار دارد.

نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برخی از این شاکیان خود نمایندگان مجلس هستند که موارد طی جلسات هفته جاری با حضور نمایندگان و مسئولان دو وزارتخانه به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می‌گیرند.

وی عملکرد فدراسیون فوتبال در مسائلی همچون انتخاب و نقل و انتقال بازیکن و برگزاری مسابقات لیگ را از جمله موضوعات پرونده‌های شکایت عنوان کرد و افزود: به دنبال شکایت‌های متعدد حضور مسئولان در کمیسیون اصل 90 را درخواست کرده‌ایم.

رئیس کارگروه فرهنگی و اجتماعی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: نحوه سنجش و پذیرش دانشجو و برگزاری آزمون‌هایی که سازمان سنجش برای استخدام در ادارات دولتی و خصوصی برگزار می‌کند نیز از جمله موارد احضار مسئولان وزارت علوم به کمیسیون اصل 90 است چراکه ایرادات و اعتراض‌های بسیاری پیرامون این مسئله به دست کمیسیون رسیده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet