هدر موبایل
1397/02/02 08:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
انارکی محمدی تاکیدکرد:

لزوم استفاده از ظرفیت بسیج برای حمایت از کالای ایرانی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بسیج ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی دارد که می توان در راستای فرهنگ سازی برای استفاده و حمایت از کالای ایرانی از آن بهره برد.
لزوم استفاده از ظرفیت بسیج برای حمایت از کالای ایرانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بسیج ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی دارد که می توان در راستای فرهنگ سازی برای استفاده و حمایت از کالای ایرانی از آن بهره برد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105568840166.jpg لزوم,استفاده,از,ظرفیت,بسیج,برای,حمایت,از,کالای,ایرانی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد انارکی محمدی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در برنامه گفت و گوی اقتصادی رادیو گفت و گو در خصوص "نقش بسیج سازندگی در حمایت از تولید داخلی"، اظهار کرد: آحاد مردم جامعه از ابتدای انقلاب تاکنون از خدمات بسیج بهره مند شده اند.

وی افزود: با توجه اینکه در چندین سال اخیر تاکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی، تولید و معیشت مردم است در این راستا امروز باید بسیج وارد عرصه شده، اگرچه بسیج در حوزه های مختلف فعال است اما امسال باید با اهتمام بیشتری در مباحث مذکور کمک کننده باشد.

انارکی محمدی بیان کرد:در درست اجرا شدن قوانینی که برای بسیج سازندگی مصوب شده مشکلی وجود نداشته و اگر لازم باشد قوانین دیگر در این زمینه به تصویب برسد مجلس این آمادگی را دارد که با نگاه حمایتی و با استفاده از ابزار قانونی به بسیج سازندگی در راستای اهدافشان کمک کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی دارد که می توان در راستای فرهنگ سازی برای استفاده و حمایت از کالای ایرانی از آن بهره برد.

وی ادامه داد: یکی از دیگر از فعالیت هایی که درحال حاضر توسط بسیج انجام می شود؛ تشکیل بنگاه ها و واحدهای اقتصادی است که بنده در حوزه انتخابیه خود شاهد راه اندازی بنگاه های خرد و متوسط هستم.

نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: براساس گزارش های مربوط به اقتصاد مقاومتی بسیج یکی از مجموعه های فعال در حوزه های مختلف است که با اعطای وام توانسته اشتغالزایی و تولید را در سراسر کشور به ویژه مناطق محروم و روستایی  رونق بدهد.

انارکی محمدی گفت: پس از پیام مقام معظم رهبری، دولت لزوم مصرف کالای ایرانی را در دستگاه های مختلف و ممنوعیت استفاده از کالای خارجی را اعلام کرد که امیدواریم تمامی مسئولان، دستگاه ها و مردم جامعه با این رویکرد پیش بروند که قطعا با این امرمی توانیم جایگاه خودمان را ارتقا ببخشیم./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet