هدر موبایل
1397/02/01 16:39:50
سرویس دیگر رسانه‌ها
بهرام‌نیا:

مسئولان در راستای اجرای قانون و چارچوب سازمانی خود جسارت داشته باشند

عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: مسئولین باید در راستای اجرای قانون و دستورالعمل‌های لازم در چارچوب سازمانی خود جسارت داشته باشند.
مسئولان در راستای اجرای قانون و چارچوب سازمانی خود جسارت داشته باشند عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: مسئولین باید در راستای اجرای قانون و دستورالعمل‌های لازم در چارچوب سازمانی خود جسارت داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102483060492.jpg مسئولان,در,راستای,اجرای,قانون,و,چارچوب,سازمانی,خود,جسارت,داشته,باشند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسن بهرام‌نیا با اشاره به سخنان رییس‌جمهور در نشست هم‌اندیشی مدیران ارشد دولت تدبیر و امید، بیان کرد: مسئولین باید در چارچوب قانون، شهامت داشته باشند و در راستای اجرای قانون در چارچوب سازمانی خود جسارت خرج دهند. مدیر باید هم ریسک‌پذیر باشد و هم جسارت داشته باشد. محافظه‌کاری دردی را دوا نمی‌کند.

وی در ادامه گفت: مدیرانی که محافظه‌کار هستند قطعا سازمانی که تحت مدیریت‌شان قرار دارد مجموعه‌ای ناکارآمد خواهد بود.

نماینده مردم نهاوند در مجلس ادامه داد: در این مقطع زمانی باید جسارت داشته باشیم و با جسارت در چارچوب قانون عمل کنیم. نباید به این فکر کنیم که چه اتفاقی خواهد افتاد. اگر انسان کارش را به خاطر خدا انجام دهد و نصب‌العینش عدالت و رضایت خدا و مردم باشد قطعا آدم جسوری خواهد شد.

به گزارش ایسنا؛ وی افزود: ولی اگر غیر از این باشد و یک مدیر محافظه‌کاری کند قطعا عواقب بدی به دنبال خواهد داشت. یک مدیر باید ملاکش رضایت خدا و مردم و عمل به وظایف قانونی مربوط به وی باشد. چنین مدیری قطعا توانمند بوده و می‌تواند گام‌های موثری بردارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet