هدر موبایل
1397/02/01 17:37:13
سرویس دیگر رسانه‌ها
صباغیان:

آنچه در نامه به رئیس‌جمهوری نوشتیم تهدید نبود

نماینده استان یزد در مجلس درباره نامه مجمع نمایندگان این استان به رئیس جمهوری درباره قطع مکرر آب شرب یزد گفت: آنچه در نامه به رئیس‌جمهوری نوشتیم تهدید نبود.
آنچه در نامه به رئیس‌جمهوری نوشتیم تهدید نبود نماینده استان یزد در مجلس درباره نامه مجمع نمایندگان این استان به رئیس جمهوری درباره قطع مکرر آب شرب یزد گفت: آنچه در نامه به رئیس‌جمهوری نوشتیم تهدید نبود. https://cdn.icana.ir/d/019/201802105065426987.jpg آنچه,در,نامه,به,رئیس‌جمهوری,نوشتیم,تهدید,نبود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه  ملت به نقل از اعتمادآنلاین؛هفته گذشته مجمع نمایندگان استان یزد در نامه‌ای به رئیس‌جمهوری درباره اخلال چندباره در آب شرب این استان نوشته بود: «اگر دولت نتواند امنیت عبور آب و تأمین آب آشامیدنی مردم استان یزد را تأمین کند و روی مقوله آب اعمال حاکمیت نکند تلویحاً به مردم استان یزد اجازه می‌دهد تا خود از ذخایر معدنی که متعلق به مردم شریف ایران است صیانت کنند و این امر حاکمیت ملی را مخدوش می‌سازد.»

در همین باره محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مهریز درمجلس در پاسخ به این سؤال که آیا این عبارت به‌نوعی تهدید محسوب می‌شود؟ اظهار کرد: آنچه در این نامه آمد تهدید نبوده است بلکه شرایط وضع موجود را تشریح کردند و باید همه ابعاد را در نظر گرفت که مشکلی وجود نداشته باشد.

صباغیان بافقی ادامه داد: ما در این نامه در این زمینه مشکلاتی را که می‌تواند دامن‌گیر منطقه شود مطرح کردیم.

او همچنین درباره حل اختلافات استان‌های مرکزی کشور درباره آب گفت: این برمی‌گردد به سیاست‌های کلان دولت که نگاه منطقه‌ای نداشته باشد و تصمیماتی که می‌گیرند برای کل کشور باشد. اگر نگاه‌های محلی و منطقه‌ای نباشد مشکلی پیش نمی‌آید.

صباغیان بافقی در پاسخ به این سؤال که آیا شما با نمایندگان استان‌های دیگر دراین‌باره مذاکره کرده‌اید اظهار کرد: در مجلس همه پیگیر هستیم که مشکلات حل شود.

او همچنین درباره برگزاری جلسه نمایندگان با رئیس‌جمهوری گفت:‌ هنوز چیزی درباره برگزاری این جلسه اعلام‌نشده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet