هدر موبایل
1397/02/01 17:44:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_
چمران مطرح کرد:

زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت موجب پوینده‌تر شدن اعتقادات انقلابی می شود

رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه موجب می‌شود تا باورها و اعتقادات انقلابی پوینده‌تر و زنده‌تر شود.
زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت موجب پوینده‌تر شدن اعتقادات انقلابی می شود رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه موجب می‌شود تا باورها و اعتقادات انقلابی پوینده‌تر و زنده‌تر شود. https://cdn.icana.ir/d/019/83015.jpg زنده,نگه,داشتن,فرهنگ,ایثار,و,شهادت,موجب,پوینده‌تر,شدن,اعتقادات,انقلابی,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ مهدی چمران رئیس سابق شورای شهر تهران درباره ترویج فرهنگ شهادت در جامعه اظهار داشت: در شرایطی که شاهد جنگ نرم دشمنان هستیم، باید بتوانیم با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضمن مقابله با تهاجم فرهنگی استکبار از ارزش‌ها نیز دفاع کنیم.

وی ادامه داد: استفاده از نمادهای ایثار و شهادت در فضای جامعه، ادارات و نهادها، برگزاری برنامه‌های فرهنگی و ارزشی، دیدار مستمر با خانواده معظم شهدا و تکریم آنان از اموری است که باید برای مسوولین حائز اهمیت باشد.

رئیس سابق شورای شهر تهران اضافه کرد: باید از همه ظرفیت‌ها و دلسوزان و علاقه‌مندان به خانواده معظم و معزز شهدا استفاده کنیم و شبانه روزی در مسیر خدمت این خانواده‌ها گام برداریم.

چمران با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های اصلی شورای شهر تهران در سابق، موضوع تکریم از خانواده‌های شهدا بوده است، تصریح کرد: امروز باید همگان بدانند که امنیت، آسایش، رفاه و آرامش خود را مدیون عزیزان این خانواده‌ها هستیم.

به گزارش دفاع پرس، وی افزود: زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه موجب می‌شود تا باورها و اعتقادات انقلابی پوینده‌تر و زنده‌تر شود که قطعاً بدانید رمز پیروزی ما در مقابل دشمنان نظام از زمان جنگ تحمیلی تاکنون، جاودان بودن همین فرهنگ بوده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet