هدر موبایل
1397/02/02 09:59:05
سرویس فرهنگی
نقوی حسینی:

اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس به تماشای آثار جشنواره جهانی فیلم فجر می‌نشینند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از حضور اعضای کمیسیون متبوعش در جشنواره بین المللی فجر خبر داد.
اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس به تماشای آثار جشنواره جهانی فیلم فجر می‌نشینند سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از حضور اعضای کمیسیون متبوعش در جشنواره بین المللی فجر خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107498512025.jpg اعضای,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس,به,تماشای,آثار,جشنواره,جهانی,فیلم,فجر,می‌نشینند Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از حضور اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر خبر داد و عنوان کرد: بنا به درخواست مسئولان برگزار کننده این مراسم اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در این جشنواره حضور به عمل خواهند آورد.  

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه جشنواره جهانی فیلم فجر یکی از رویدادها مهم فرهنگی در کشور و منطقه بوده و از اهمیت بالایی نزد هنرمندان ایرانی و خارجی برخوردار است و هنرمندان بین المللی بسیاری آثار خود را به این جشنواره ارائه می‌دهند کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به منظور ارج نهادن به جایگاه و اهمیت سینما و پاس داشتن هنر هنرمندان در این جشنواره حضور به عمل خواهد آورد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به تأثیر بالای هنر هفتم بر تحولات مختلف سیاسی و اجتماعی اشاره و اضافه کرد: این حضور علاوه بر انتقال پیام اهمیت سینما به هنرمندان داخلی به شرکت‌کنندگان خارجی نیز نشان خواهد داد که سینما چه جایگاه و اهمیتی برای ما دارد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر که مسئولیت دبیری  آن امسال نیز بر عهده رضا میرکریمی است تا 7 اردیبهشت ماه در تهران برپا خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet