هدر موبایل
1397/02/01 19:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قاسمی:

گزارش حقوق بشری آمریکا مغرضانه و مردود است

سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به گزارش وزارت خارجه آمریکا و اتهاماتی که در آن علیه ایران مطرح شده است، گفت: گزارش حقوق بشری وزارت خارجه آمریکا مغرضانه، سیاسی و مردود است.
گزارش حقوق بشری آمریکا مغرضانه و مردود است سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به گزارش وزارت خارجه آمریکا و اتهاماتی که در آن علیه ایران مطرح شده است، گفت: گزارش حقوق بشری وزارت خارجه آمریکا مغرضانه، سیاسی و مردود است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105863890695.jpg گزارش,حقوق,بشری,آمریکا,مغرضانه,و,مردود,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت از مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه، بهرام قاسمی عصر شنبه با بیان این مطلب افزود: جمهوری اسلامی ایران گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا و به ویژه ادعاهای طرح شده درباره حقوق بشر در ایران را به طور کامل مغرضانه و با اهداف سیاسی می داند که تصویری تحریف شده و غیر واقعی از شرایط جمهوری اسلامی ایران ارائه می کند.

قاسمی اظهار داشت: دولت آمریکا به گواهی گزارش های معتبر بین المللی نه تنها خود به عنوان یکی از بزرگترین ناقضان حقوق بشر در جهان شناخته می شود بلکه در حمایت از ناقضان شناخته شده حقوق بشر همچون رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای مرتجع منطقه هم نقش مهمی ایفا می کند؛ کشورهایی که فجایع به بار آمده از سوی آن ها همواره دامنگیر منطقه بوده است.

به گزارش ایرنا، سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان ضمن محکوم کردن اتهامات بی اساس و غیرقابل قبول آمریکا، تصریح کرد: بهتر است دولت آمریکا به جای مداخله در امور داخلی سایر کشورها و قضاوت در مورد وضعیت حقوق بشر در جهان، هر چه سریعتر اقدامات لازم را برای حمایت از حقوق بشر در داخل ایالات متحده به عمل آورده و نسبت به نقض گسترده حقوق بشر از سوی همپیمانان خارجی اش واکنش نشان دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet