هدر موبایل
1397/02/01 20:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رضایی در جمع پیشکسوتان جهاد و شهادت:

پاسداران انقلاب، یکی از بزرگترین حوادث جهان را به نفع ملت ایران تغییر دادند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تا آخر عمر، مدیون رزمندگان پاسدار هستیم، گفت: اگر تجارب جنگ تحمیلی نبود، نمی توانستیم درعراق و سوریه و لبنان به عنوان مستشار حضور پیدا کنیم.
پاسداران انقلاب، یکی از بزرگترین حوادث جهان را به نفع ملت ایران تغییر دادند دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تا آخر عمر، مدیون رزمندگان پاسدار هستیم، گفت: اگر تجارب جنگ تحمیلی نبود، نمی توانستیم درعراق و سوریه و لبنان به عنوان مستشار حضور پیدا کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201712101411798341.jpg پاسداران,انقلاب،,یکی,از,بزرگترین,حوادث,جهان,را,به,نفع,ملت,ایران,تغییر,دادند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مسجد خرمشهر موزه دفاع مقدس تهران در جمع پیشکسوتان جهاد و شهادت با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: ایام مبارک ماه شعبان را به شما پاسداران اسلام و قران مجید و راه خونین حسینی تبریک و تهنیت عرض می کنم. امیدوار هستم که ما پاسداران انقلاب با همین نام پر افتخار پاسداری از دنیا برویم.

رضایی گفت: من از آقای رفیق دوست صمیمانه تشکر می کنم، ایشان از بهترین همراهان فرماندهان جنگ هستند. ما تا آخر عمر، مدیون شما رزمندگان پاسدار هستیم. کار بزرگی را خداوند بر دوش ما و شما گذاشت و یکی از بزرگترین حوادث جهان را پشت سر گذاشتید و قطار دفاع واقتدار ایران از خرمشهر تا سوریه به راه افتاده است و امروز به جایی رسیده ایم که هیچ کس نمی تواند قطار انقلاب اسلامی را متوقف کند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سوریه یکی از متحدین ما بود که در روزهای مظلومیت به ما کمک کرد. امروز که ما به سوریه کمک می کنیم درسی برای ملت های دیگر است که مطمئن می شوند که به دوستانمان کمک می کنیم.

وی با اشاره به وقایع و تحولات منطقه گفت: چند سال پیش که دشمنان وارد دمشق شدند، با حضور فرزندان شما و با بهره گیری از تجارب شما، توانستیم  در آزاد سازی سرزمین سوریه کمک کنیم ولی آمریکایی ها به دنبال توطئه های جدیدی هستند. البته به حمدلله ملت سوریه بیدار شده است. در تحولات سوریه، روسیه پیش ما آمده است و ما نزد روسیه نرفته ایم. اگر ما به اوکراین می رفتیم و در کنار روسها می جنگیدیم کسی می توانست ادعا کند که ایران ازروسیه خط می‌گیرد . این روسها بودند که بعد از مدتی در کنار ما قرار گرفتند. البته ما حواسمان هست که مساله اصلی در زمین اداره می شود. زمین در اختیار مردم وارتش سوریه است.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر جنگ تحمیلی نبود، نمی توانستیم درعراق و سوریه و لبنان حضور پیدا کنیم. فداکاری های شما ما را به پیش برد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظامبا بیان اینکه در اول دیماه 1365 نامه ای به حاج محسن رفیق دوست نوشتم، اظهار داشت: در آن نامه از زحمات او و دوستانش و از شهامت انقلابی شان تشکر کردم و نوشتم در این لحظات حساس برای رضای خدا، کمر همت را محکم ببند و امکانات را با ابتدا با خواهش و التماس و اگر نشد با قدرت الهی  برای رزمندگان تهیه و ارسال کن.

رضایی گفت: این روحیه انقلابی و دلاوری و همراهی با رزمندگان بود که باعث شد کارها پیش برود. امروز غصه آن همدلی ها و برادری ها را می خوریم که حرکت قطار اقتصادی مردم کند شده است.

وی با اشاره به برخی ناکارامدی های پیش آمده در امور کشور گفت: مساله ارز را ببینید. همه مسوولین دلسوز هستند اما این مسیری که طی می شود راه انقلابی نیست. مشکل خودروی ملی، بیکاری جوانان را هم می شود با راه رزمندگان و شهدا حل کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در 39 عنوان مهم سیاستگذاری شده و باید عملی کرد. می توان با ظرفیت مردم انقلابی همه مشکلات را حل کرد. البته برخی با افراطی و بداخلاقی می خواهند بنام انقلابیون ضربه زده اند  در حالی که در همه تصمیم ها، جهادگران ما با تعقل و منطق پیش رفته اند.

در ابتدای این مراسم، رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس که محسن رضایی را در صفوف نماز ظهر و عصر، مشاهده کردند، از فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس به گرمی استقبال کردند.

به گزارش فارس، همچنین حاج محسن رفیق  دوست در سخنانی، بر قدرشناسی از زحمات و فداکاری های محسن رضایی برای رزمندگان و انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: قدر برادر محسن را ما می دانیم و قدر ما رزمندگان را برادر محسن./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet