هدر موبایل
1397/02/01 21:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
آیت‌الله نوری همدانی:

ارتش و سپاه دو بازوی قدرتمند نظام هستند/ باید هوشیار باشیم

یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت:‌ امروز ارتش و سپاه دو بازوی قدرتمند نظام هستند و اگر کسی بخواهد بین آن‌ها تفاوت قائل شود، جاهل است یا دشمن.
ارتش و سپاه دو بازوی قدرتمند نظام هستند/ باید هوشیار باشیم یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت:‌ امروز ارتش و سپاه دو بازوی قدرتمند نظام هستند و اگر کسی بخواهد بین آن‌ها تفاوت قائل شود، جاهل است یا دشمن. https://cdn.icana.ir/d/019/43017.jpg ارتش,و,سپاه,دو,بازوی,قدرتمند,نظام,هستند/,باید,هوشیار,باشیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت‌الله العظمی حسین نوری‌همدانی در دیدار جمعی از روحانیون جانباز استان قم که همزمان با میلاد حضرت عباس(ع) در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، با اشاره به آیاتی از سوره توبه درباره جهاد در راه خدا اظهار داشت: طلاب و عالمان دینی همان‌گونه که در میان مردم به تبلیغ علوم دینی مشغول هستند، در جبهه‌ها نبرد نیز آرام نبودند.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم افزود: براساس نص صریح قرآن کریم افرادی که به جنگ و نبرد با دشمن می‌پردازند، هر ضربه‌ای که به دشمن می‌زنند، خداوند برای آن‌ها اجر و ثواب در نظر می‌گیرد.

این استاد سطوح عالی حوزه با اشاره به عظمت جهاد خاطرنشان کرد: احسن عمل جهاد در راه خداوند است و در کشور ما نیز ارتش و سپاه نیروی قدرتمند تظام هستند و اگر کسی میان این دو تفاوت قائل شود، جاهل است و یا دشمن.

وی ادامه داد: سپاه پاسداران از ابتدا همواره قدرتمند، بزرگ و با بصیرت بود و مقابل دشمنان ایستاد و کسی که از سپاه حمایت نکند جاهل و یا دشمن انقلاب است؛ بدون تردید ارتش و سپاه از نیروهای حافظ نظام هستند و از هر دو باید حمایت شود.

آیت‌الله نوری همدانی با یبان اینکه امروز امنیت و آسایش در نتیجه قدرت ارتش و سپاه ایجاد شده است، گفت: آنچه به نظام جمهوری اسلامی قدرت داده ولایت‌فقیه است و اکنون مردم همان علاقه و ارتباطی که مردم با ائمه اطهار(ع) داشتند با ولایت فقیه نیز دارند.

به گزارش مهر، وی با اشاره به حمله موشکی سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه تصریح کرد: انگلستان، فرانسه و آمریکا با یکدیگر هستند و عربستان سعودی نیز به آنها پول می‌دهد بنابراین این استکبار در برابر ما قرار دارد و ما باید در همه حال هوشیار باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet