هدر موبایل
1397/02/02 04:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بر خلاف دولت برلین؛

پارلمان آلمان حمله موشکی به سوریه را نقض قوانین بین‌المللی خواند

پارلمان آلمان بر خلاف دولت برلین حمله موشکی شنبه هفته گذشته آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را نقض قوانین بین‌المللی توصیف کرد.
پارلمان آلمان حمله موشکی به سوریه را نقض قوانین بین‌المللی خواند پارلمان آلمان بر خلاف دولت برلین حمله موشکی شنبه هفته گذشته آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را نقض قوانین بین‌المللی توصیف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/45576.jpg پارلمان,آلمان,حمله,موشکی,به,سوریه,را,نقض,قوانین,بین‌المللی,خواند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از اسپوتنیک، پارلمان آلمان بر خلاف دولت این کشور حمله موشکی شنبه هفته گذشته (۲۵ فروردین ماه) تروئیکای غربی به سوریه را نقض قوانین بین‌المللی خواند.

در بیانیه صادره از سوی پارلمان آلمان در این خصوص آمده است: توسل به زور علیه یک کشور به منظور مجازات به دلیل نقض قوانین بین المللی اقدامی است که خود نقض کنوانسیون‌ جهانی و نیز قواعد جهانی درباره جلوگیری از خشونت محسوب می‌ شود.

این در حالیست که آلمان در تهاجم شنبه هفته گذشته تروئیکای غربی علیه سوریه مشارکت نداشت؛ اما حمله سه کشور در این خصوص را مورد تأئید قرار داده بود.

لازم به ذکر است که آمریکا، انگلیس و فرانسه بامداد شنبه هفته گذشته (۲۵ فروردین ماه) یعنی درست یک هفته پس از طرح اتهام واهی حمله شیمیائی به شهر دوما  در هفتم ماه مارس سال جاری میلادی واقع در غوطه شرقی در نزدیکی دمشق پایتخت سوریه مواضع دولت سوریه را هدف حمله موشکی قرار دادند.

به گزارش مهر، گفتنی است که این کشورها تاکنون هیچ مدرکی مبنی بر دخالت دولت دمشق در این حمله ارائه نداده‌اند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet