هدر موبایل
1397/02/01 22:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
وقف چی:

جانبازان مایه عزت و سربلندی کشور هستند

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: جانبازان، مایه عزت و سربلندی ایران هستند و ایثارگری و رشادت های این عزیزان هرگز فراموش نمی شود.
جانبازان مایه عزت و سربلندی کشور هستند نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: جانبازان، مایه عزت و سربلندی ایران هستند و ایثارگری و رشادت های این عزیزان هرگز فراموش نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201711106045777426.jpg جانبازان,مایه,عزت,و,سربلندی,کشور,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی وقفچی، در مراسم جشن علمداران ایثار که به مناسبت گرامیداشت روز جانبار در سالن هلال زنجان برگزار شد افزود: فداکاری و رشادت های شهدا و جانبازان موجب شد تا کشور و ملت ایران در جهان کنونی زیر سلطه هیچ قدرتی جز قدرت لایزال الهی قرار نگیرد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه شهدا و جانبازان سرافراز به عنوان سرمایه های این نظام هستند، اظهار کرد: یک کشور پویا، توانمند و علمی به حتم برای دستیابی به اهداف متعالی سرمایه گذاری می کند و این نظام 230 هزار شهید تقدیم نظام کرد تا امروز در سطح جهان به این جایگاه رفیع برسد.

وقفچی با بیان اینکه اسلام دین شادی و نشاط است، افزود: آرامش و امنیت امروز ایران، مرهون خون پاک شهدا و فداکاری و ایثارگری های جانبازان و رزمندگان اسلام است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، به وصیت یکی از بزرگان جهان اشاره کرد و گفت: در هر شغل و حرفه ای که هستید اجازه ندهید یاس و ناامیدی بر شما غلبه کند و باید با استفاده از آرامش ایجاد شده به کارها و فعالیت ها ادامه داد.

به گزارش ایرنا، وقفچی افزود: باتوجه به رسالتی که بر دوش ما است، امید دارم بتوانیم با تاسی و انگیزه ای که از فداکاری ها و ایثارگری های جانبازان حاصل شده، بیش از پیش در پیشبرد اهداف انقلاب و نظام موثر واقع شویم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet