هدر موبایل
1397/02/01 22:43:56
سرویس استان ها
داودی:

پوشش همگانی سلامت مهمترین خواست مردم است

نماینده سراب در مجلس شورای اسلامی گفت: پوشش همگانی سلامت مهمترین خواست مردم است.
پوشش همگانی سلامت مهمترین خواست مردم است نماینده سراب در مجلس شورای اسلامی گفت: پوشش همگانی سلامت مهمترین خواست مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102423418588.jpg پوشش,همگانی,سلامت,مهمترین,خواست,مردم,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، یوسف داودی در آیین نواختن زنگ سلامت در مدرسه فرزانگان سراب گفت: شعارامسال سازمان بهداشت جهانی با عنوان "سلامتی برای همه" در واقع مطالبه و خواست عمومی ملت ها بوده و دولتمردان دراین زمینه باید بکوشند.

نماینده سراب در مجلس شورای اسلامی، بر آمادگی نمایندگان مجلس برای همکاری با وزرات بهداشت و سازمان های بیمه گر در این زمینه تاکید کرد.

علیرضا ابهری رییس دانشکده علوم پزشکی سراب نیز دراین آئین به خدمات حوزه سلامت درسراب اشاره کرد و گفت:شکل گیری دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی درسراب تحول تاثیرگذاری درحوزه سلامت مردم بود.

وی به اصلاح روش و سبک زندگی شهروندان از طریق تلاش مجامع سلامت و به خصوص سازمان های مردم نهاد تاکید کرد و گفت:درشهرستان سراب چه لزومی دارد که جهت حضوردراداره یا خرید؛ مسافت کوچکی را با خودرو پیمود .

این استاد دانشگاه به آگاه سازی شهروندان به مضرات موادی چون شکرو نمک و دخانیات تاکید کردو یاداورشد:خادمان سلامت مردم باید اصلاح روش ها و رفتارها را ازخود شروع کنند.

وی به اجتماعی شدن مقوله سلامت نیز تاکید کرد.

به گزارش مهر، حجت الاسلام یوسف خیری رییس نهاد نمایندگی رهبری دردانشگاه علوم پزشکی تبریزدراین مراسم به بیان روایات و احادیثی ازبزرگان درمورد رعایت بهداشت و توجه به سلامتی پرداخت و گفت:خدمات به مردم درحوزه سلامت پیشرفت های خوبی درسال های اخیرداشته و باید دسترسی مردم به امکانات درمانی و بهداشتی را تسریع کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet