خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/02/02 00:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اردکانیان:

نیازمند بازنگری جدی در مصرف آب هستیم

وزیر نیرو در پانزدهمین جلسه شورای هماهنگی زاینده‌رود، گفت: در حالی که جمعیت روبه افزایش، بارش‌ها روبه کاهش و سرزمین رو به گرمتر شدن پیش می‌رود مسلما تامین آب شرب بدون تغییر در شیوه مصرف میسر نیست.
نیازمند بازنگری جدی در مصرف آب هستیم وزیر نیرو در پانزدهمین جلسه شورای هماهنگی زاینده‌رود، گفت: در حالی که جمعیت روبه افزایش، بارش‌ها روبه کاهش و سرزمین رو به گرمتر شدن پیش می‌رود مسلما تامین آب شرب بدون تغییر در شیوه مصرف میسر نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201710104352814440.jpg نیازمند,بازنگری,جدی,در,مصرف,آب,هستیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو، «رضا اردکانیان» با بیان اینکه در چنین شرایطی می بایست بازنگری‌های جدی در مصرف این مایع حیاتی صورت گیرد، افزود: ما در عین حال که در پی طرح‌های جدید تامین آب هستیم ولی باید پرونده مصرف این مایع حیاتی را باز و مشکلات موجود در این حوزه را برطرف کنیم.

اردکانیان اولویت وزارت نیرو را تامین آب شرب دانست و تصریح کرد: خط قرمز این وزارتخانه کیفیت این مایع حیاتی است و نباید امسال مشکلی برای سلامتی مردم سه استان منتفع از این حوضه آبریز (اصفهان، چهارمحال و بختیاری و یزد) به جهت کیفیت آب پیش آید.

وزیر نیرو ادامه داد: خوشبختانه ما اکنون به یک سطح خوبی از مفاهمه بر سر اینکه امسال در شرایط اضطراری در بخش آب به سر می‌بریم، رسیده‌ایم که این امر ناشی از جلسات و پیگیری‌های مستمر کارگروه ملی سازگاری با کم آبی در سطح استان و کشور بوده است.

به گزارش ایرنا، پانزدهمین جلسه شورای هماهنگی زاینده رود با حضور استانداران اصفهان، چهارمحال و بختیاری، یزد، معاونان و مدیران وزارتخانه‌های نیرو، جهادکشاورزی و صنعت و نمایندگان بخش کشاورزی در محل وزارت نیرو برگزار شد و تصمیمات این جلسه برای مشکلات آبی این سه استان به منظور تصویب به جلسه فردای کارگروه ملی سازگاری با کم آبی ارجاع شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet