خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/02/02 12:41:48
سرویس صحن
پزشکیان:

دولت برای رفع مشکلات موسسات مالی هزینه نکرده/ اموال موسسات در اختیار بانک مرکزی قرار گرفته است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت در حوزه موسسات مالی پولی نداده است، گفت: منابع مالی موسسات در اختیار بانک مرکزی قرار گرفته است.
دولت برای رفع مشکلات موسسات مالی هزینه نکرده/ اموال موسسات در اختیار بانک مرکزی قرار گرفته است نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت در حوزه موسسات مالی پولی نداده است، گفت: منابع مالی موسسات در اختیار بانک مرکزی قرار گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612104988652659.jpg دولت,برای,رفع,مشکلات,موسسات,مالی,هزینه,نکرده/,اموال,موسسات,در,اختیار,بانک,مرکزی,قرار,گرفته,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مسعود پزشکیان در نشست علنی امروز (یکشنبه، 2 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به سوال امیر خجسته؛ نماینده مردم همدان و فامنین از مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: در رابطه با پول هایی که به موسسات داده اند، دولت به هیچ وجه پولی را چاپ نکرده و اختصاص نداده است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: این اعتباری است که خود آن موسسات دارند و به اندازه اعتبارشان برای آنها خط اعتباری تعیین شده است.

وی افزود: نمایندگان دقت داشته باشند و طوری نگویند که دولت پول داده است، مگر می شود بدون اعتبار دولت پول چاپ کند؟

پزشکیان گفت: دولت در حوزه موسسات مالی پولی نداده و باید توجه داشت که در رابطه با خط های اعتباری، منبع وجود دارد و از اموال موسسات در اختیار بانک مرکزی قرار گرفته است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet