هدر موبایل
1397/02/03 17:23:55
سرویس اقتصادی
ملکشاهی خبر داد:

تدوین طرح جدید تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت فرودگاه های کشور+محورهای طرح

عضو کمیسیون عمران مجلس، از تدوین طرح تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت فرودگاه های کشور خبر داد.
تدوین طرح جدید تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت فرودگاه های کشور+محورهای طرح عضو کمیسیون عمران مجلس، از تدوین طرح تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت فرودگاه های کشور خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108895218405.jpg تدوین,طرح,جدید,تحقیق,و,تفحص,از,عملکرد,شرکت,فرودگاه,های,کشور+محورهای,طرح Icana

محمدرضا ملکشاهی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تدوین طرح تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت فرودگاه های کشور از سوی برخی نمایندگان عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: طرح در دست بررسی در گذشته نیز از سوی برخی نمایندگان مطرح شده بود اما اکنون با جزییات بیشتر و محورهای دقیق تر در حال تدوین است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در چند روز آینده تدوین طرح به پایان خواهد رسید، افزود: پس از نهایی شدن طرح تفحص از شرکت فرودگاه ها این طرح به هیات رئیسه تقدیم می شود.

وی با اشاره به محورهای طرح مذکور، تصریح کرد: سوءمدیریت در شرکت فرودگاه‌های کشور، ناتوانی در اداره امور از سوی مسئولان، انتصاب مدیران ضعیف و ناکارآمد، برخورد نامناسب با کارکنان و زیردستان از مهم ترین محورهای طرح تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه های کشور است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: هدف از تدوین این طرح شفاف سازی عملکرد شرکت فرودگاه های کشور است./

پایان پیام

 

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet