هدر موبایل
1397/02/02 14:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مونسان:

تبریز ۲۰۱۸ با حضور رییس جمهور افتتاح می‌شود/ صنوف تبریز شبانه روزی می شوند

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی گفت: رویداد بین المللی ۴ و ۵ اردیبهشت با حضور رییس جمهور افتتاح می‌شود.
تبریز ۲۰۱۸ با حضور رییس جمهور افتتاح می‌شود/ صنوف تبریز شبانه روزی می شوند رئیس سازمان میراث‌فرهنگی گفت: رویداد بین المللی ۴ و ۵ اردیبهشت با حضور رییس جمهور افتتاح می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/114329.jpg تبریز,۲۰۱۸,با,حضور,رییس,جمهور,افتتاح,می‌شود/,صنوف,تبریز,شبانه,روزی,می,شوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی اصغر مونسان در نشست خبری تبریز ۲۰۱۸ گفت: آیین پیش‌رویداد ”تبریز ۲۰۱۸“در دی ۹۶ برگزار و اقدامات لازم به‌صورت جدی‌تر از آن زمان آغاز شد. در اجلاس وزرای گردشگری کشور‌های عضو سازمان همکاری اسلامی از ۹ عضو کمیته، هفت عضو از بین رقبایی نظیر مالزی، بنگلادش، ترکیه و عربستان، تبریز را به‌عنوان پایتخت گردشگری کشور‌های اسلامی انتخاب کردند.

وی افزود: پس از انتخاب تبریز به‌عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی شورای سیاست‌گذاری ”تبریز‌2018“ تشکیل شد و دبیرخانه شروع به‌کار کرد. شش کمیته در دبیرخانه شامل کمیته زیرساخت و توسعه شهری، کمیته فرهنگی و اجتماعی، کمیته آموزش، ارزیابی و نظارت، کمیته اقتصادی و سرمایه‌گذاری، کمیته تبلیغات و امور بین‌الملل و کمیته سمن‌ها تشکیل شد که در 20 ماه گذشته 55 جلسه و 450 مصوبه داشت.

مونسان در تشریح پروژه‌های تصویب‌شده در ستاد ملی تبریز2018 گفت: این پروژه‌ها در حوزه زیرساخت‌های گردشگری، زیباسازی محیط‌های شهری، تأمین اماکن اقامتی و گردشگری برای گردشگران و برگزاری رویدادهای فرهنگی در این ستاد به تصویب رسید.

وی با اشاره به بحث تبلیغات برای معرفی رویداد تبریز2018 گفت: در این مدت جاذبه‌های گردشگری تبریز در داخل و خارج از کشور معرفی شد. به‌عنوان مثال از طریق توافقی که با ایرلاین ترکیش صورت گرفت در تمام پروازهای این ایرلاین بین‌المللی جاذبه‌های تبریز معرفی شد. صنوف مرتبط با خدمات گردشگری به‌منظور بهره‌ بردن گردشگران از شب‌های تبریز به‌صورت شبانه‌روزی خدمات ارائه می‌دهند.با این اقدام در صدد فراهم کردن شرایطی‌ هستیم که گردشگران بتوانند از شب‌های تبریز نیز بهره ببرند و به‌صورت شبانه‌روزی بتوانند از ظرفیت‌ها و جاذبه‌های تبریز استفاده کنند.

به گزارش میزان؛ رییس سازمان میراث فرهنگی با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته شده گفت:همزمان با مراسم افتتاحیه ”تبریز2018“بسته برنامه‌های عیدانه تبریز شامل تخفیف ویژه برای اقامت در هتل‌های تبریز، تخفیف فرش و کیف و کفش چرم، سرو غذاهای ویژه و سنتی آذربایجان شرقی، تخفیف برای بازدید از موزه‌ها و اماکن تاریخی این استان، برگزاری فستیوال اقوام در خیابان‌های شهر تبریز و نمایش صنایع‌دستی استان‌های مختلف در تبریز نیز ارائه می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet