هدر موبایل
1397/02/02 15:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فاطمه هاشمی‌:

اشتغال زایی با تاکید بر امکانات و پتانسیل های هر منطقه صورت پذیرد/ خیرین در کنار دولت قرار گیرند

رییس بنیاد بیماری‌های خاص با اشاره به حضور خیرین در حوزه سلامت گفت: خیرین باید در کنار دولت قرار گیرند؛ چراکه به عنوان مثال اگر خیرین در منطقه‌ای بیمارستان بسازند اما پزشک و کادر آن توسط دولت تامین نشود، چگونه می‌توانند آنجا را اداره کنند؟
اشتغال زایی با تاکید بر امکانات و پتانسیل های هر منطقه صورت پذیرد/ خیرین در کنار دولت قرار گیرند رییس بنیاد بیماری‌های خاص با اشاره به حضور خیرین در حوزه سلامت گفت: خیرین باید در کنار دولت قرار گیرند؛ چراکه به عنوان مثال اگر خیرین در منطقه‌ای بیمارستان بسازند اما پزشک و کادر آن توسط دولت تامین نشود، چگونه می‌توانند آنجا را اداره کنند؟ https://cdn.icana.ir/d/019/201804102292291821.jpg اشتغال,زایی,با,تاکید,بر,امکانات,و,پتانسیل,های,هر,منطقه,صورت,پذیرد/,خیرین,در,کنار,دولت,قرار,گیرند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ فاطمه هاشمی‌ اظهار کرد: در ابتدا دولت باید در شهرها و روستاها زیرساخت‌ها را برای خیرین فراهم سازد تا امکان خدمت در آنجا بوجود آید.

وی عنوان کرد: در مناطق روستایی کارهای خوبی در حوزه اشتغال‌زایی بانوان انجام شده و این اشتغال‌زایی باید با تاکید بر امکانات و پتانسیل‌های هر منطقه صورت پذیرد، باید دست از گداپروری برداریم و نیازمندان را به سوی اشتغال‌زایی سوق دهیم. تا زمانی که خود را قیم مردم بدانیم مشکلات حل نخواهد شد. باید برای کاهش محرومیت در جامعه، امور را به مردم بسپاریم.

به گزارش ایسنا؛ هاشمی‌ خاطرنشان کرد: بواسطه وظیفه در بنیاد بیماری‌های خاص به مناطق مختلف کشور سفر می‌کنیم، در حوزه درمانی بیماران خاص را کمک می کنیم اما در حوزه معیشتی نمی‌توانیم اقدامی انجام دهیم و متاسفانه روز به روز هم بر این مشکلات معیشتی‌ افزوده می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet