هدر موبایل
1397/02/03 11:10:08
سرویس فرهنگی
پاپی زاده تاکیدکرد:

اثر منفی تعطیلی‌های پی درپی بر کیفیت آموزش در مدارس استان خوزستان/ سالن‌های سرپوشیده ایجاد شود

نماینده مردم دزفول در مجلس با بیان اینکه تجهیز امکانات مدارس خوزستان برای مبارزه با پدیده گرد و غبار ضروری است،گفت: افت تحصیلی پیامد تعطیلی مدارس در آستانه امتحانات است.
اثر منفی تعطیلی‌های پی درپی بر کیفیت آموزش در مدارس استان خوزستان/ سالن‌های سرپوشیده ایجاد شود نماینده مردم دزفول در مجلس با بیان اینکه تجهیز امکانات مدارس خوزستان برای مبارزه با پدیده گرد و غبار ضروری است،گفت: افت تحصیلی پیامد تعطیلی مدارس در آستانه امتحانات است. https://cdn.icana.ir/d/019/44783.jpg اثر,منفی,تعطیلی‌های,پی,درپی,,بر,کیفیت,آموزش,در,مدارس,استان,خوزستان/,سالن‌های,سرپوشیده,ایجاد,شود Icana

عباس پاپی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره تعطیلی مدارس در استان خوزستان، گفت: تعطیلی‌ مدارس در استان خوزستان افت تحصیلی دانش آموزان را رقم زده و این درحالی است که توجه به حفظ کیفیت آموزشی مدارس باید در اولویت قرار بگیرد.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به ایام امتحانات دانش آموزان نزدیک می‌شویم و تعطیلی مدارس استان خوزستان به سطح کیفی مدارس لطمه وارد می‌کند، تصریح کرد:گرد و غبار، اثرات منفی بر کیفیت آموزش در  مدارس استان خوزستان و دیگر مدارسی که با معضل تعطیلی‌های پی درپی روبرو می‌شوند، می‌گذارد.

پاپی زاده افزود: وزارت آموزش و پرورش می‌بایست مدارس استان خوزستان را تجهیز کند تا بتوان با پدیده گرد و غبار در این مناطق به نحو شایانی مبارزه و مقابله کرد.

وی ادامه داد: با تجهیز مدارس و ایجاد سالن‌های سرپوشیده بویژه برای زنگ ورزش در مدارس می‌توان از تعطیلی پی در پی مدارس برای عاملی همچون آلودگی هوا در خوزستان مقابله کرد.

نماینده مردم دزفول در مجلس افزود: متاسفانه با خشک شدن اراضی میزان گرد و غبار به شدت افزایش و در نتیجه تعطیلات مدارس در استان خوزستان افزایش پیدا کرده است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس بیان اینکه تجهیز امکانات مدارس خوزستان برای مبارزه با پدیده گرد و غبار ضروری  است، یادآورشد: افت تحصیلی پیامد تعطیلی مدارس در آستانه امتحانات است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet