ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1397/02/02 18:57:25
سرویس اقتصادی
مفتح نشست کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات تشریح کرد:

تشکیل کمیته‌ای برای بررسی تخلفات دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس نشست این کمیسیون را تشریح کرد.
تشکیل کمیته‌ای برای بررسی تخلفات دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس نشست این کمیسیون را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43284.jpg تشکیل,کمیته‌ای,برای,بررسی,تخلفات,دولت,در,اجرای,قانون,هدفمندی,یارانه‌ها Icana

محمدمهدی مفتح در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات اظهار داشت: ساماندهی معابر مرزی را به عنوان کمیسیون فرعی در دستور کار داشتیم که دو ماده آن اصلاح و به کمیسیون اصلی ارسال شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: در مواد ارجاعی به کمیسیون، الزام ایجاد بازارچه مرزی برداشته شود و عنوان کردیم در صورت ضرورت بازارچه ایجاد شود، همچنین تاکید شد که درآمدهای مرزی به جای واریز به حساب فرمانداری به حساب خزانه واریز شود تا گردش خزانه داشته باشد.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به دستور دیگر کمیسیون، بیان داشت: اصلاح بند (الف) تبصره 12  و اصلاح بند (9) تبصره 7 قانون بودجه سال 96 در دستور بود اما از آنجایی که موضوع منتفی و سال 96 گذشته است بررسی موضوع از دستور خارج شد.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باتوجه به گزارشی که از تخلفات اجرای قانون هدفمندی در صحن علنی قرائت شد، کمیته‌ای به ریاست غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی تشکیل شد تا تخلفات را بررسی و در صورت پیشنهاد اصلاحی موارد برای بررسی بیشتر به کمیسیون ارسال شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet