هدر موبایل
1397/02/02 16:45:59
سرویس فرهنگی
آزادی‌خواه خبر داد:

تصویب ماده‌ای در طرح اداره صداوسیما بر اساس سندی از مقام معظم رهبری

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس می‌گوید بر سندی که از مقام معظم رهبری خطاب به رئیس جمهور به دست آورده‌اند، ماده ۴ طرح اداره صداوسیما در کمیسیون متبوعش مصوب شد.
تصویب ماده‌ای در طرح اداره صداوسیما بر اساس سندی از مقام معظم رهبری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس می‌گوید بر سندی که از مقام معظم رهبری خطاب به رئیس جمهور به دست آورده‌اند، ماده 4 طرح اداره صداوسیما در کمیسیون متبوعش مصوب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801104164006818.jpg تصویب,ماده‌ای,در,طرح,اداره,صداوسیما,بر,اساس,سندی,از,مقام,معظم,رهبری Icana

احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(یکشنبه 2 اردیبهشت ماه) کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: ماده 4 طرح اداره خط‌مشی و نظارت بر سازمان صداو سیما بررسی شد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی افزود: این ماده درخصوص پخش فراگیر برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی است؛ ما مبتنی بر سندی که از مقام معظم رهبری خطاب به رئیس جمهور به دست آوردیم ماده 4 را مصوب کردیم.

وی بیان کرد: براساس این ماده مسئولیت صدور مجوز و تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی و نظارت بر آن منحصرا بر عهده سازمان صداو سیما است.

آزادی خواه اظهار کرد: در جلسه امروز درخصوص سفر کمیسیون به کردستان بررسی‌هایی صورت گرفت؛ این استان یکی از استان‌های محروم مرزی است و کمیسیون فرهنگی در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه آتی در شهرستان‌های استان کردستان بررسی‌های لازم در زمینه فرهنگی را انجام می‌دهد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان افزود: در این سفر حوزه فرهنگی استان مورد توجه قرار می‌گیرد و هدف اصلی از این سفر اعمال نظارت بر عملکرد دستگاه‌های فرهنگی استان است./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet