هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کیان پور در تشریح دستور کار کمیسیون عمران مجلس:

بررسی وضعیت بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری در کمیسیون عمران مجلس

سرویس اقتصادی
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، از بررسی وضعیت بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری در کمیسیون متبوعش خبر داد.
یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 ساعت 18:49
بررسی وضعیت بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری در کمیسیون عمران مجلس نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، از بررسی وضعیت بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801103159445237.jpg بررسی,وضعیت,بافت,های,فرسوده,و,ناکارآمد,شهری,در,کمیسیون,عمران,مجلس Icana

مجید کیان پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دستور کار امروز یکشنبه (2 اردیبهشت) کمیسیون عمران مجلس، گفت: در این جلسه نشستی با مسئولان سازمان عمران و بهسازی شهری کشور با محوریت بررسی گزارشی از روند نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده  شهری و آخرین وضعیت سکونتگاه های غیر رسمی کشور صورت گرفت.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در این جلسه اقدامات انجام شده در حوزه نوسازی بافت فرسوده بررسی شد، افزود: در این جلسه مقرر شد اقدامات لازم برای تسریع در نوسازی این نوع بافت ها صورت بگیرد.

کیان پور ادامه داد: در این جلسه ابزار حمایتی لازم وسبک و سیاق مورد نیاز برای برنامه ریزی در حوزه نوسازی بافت فرسوده مورد توجه واقع شد.

وی با بیان اینکه طبق قانون برنامه ششم توسعه روند نوسازی محلاتی باید انجام شود، تصریح کرد: نمونه کمک هایی که از طریق دولت و بانک مرکزی در راستای پرداخت تسهیلات برای نوسازی بافت فرسوده با نرخ 6 تا 8 درصد نیز در این موضوع مطرح شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: نمایندگان اعضای کمیسین عمران مجلس بر ضرورت تسریع در نوسازی بافت فرسوده شهری و به عبارتی بازآفرینی شهری تاکید داشتند.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: اعمال ماده 49 در خصوص نوسازی بافت فرسوده با اکثریت آرا اعضای کمیسیون مصوب شد از این رو تسریع در بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری صورت خواهد گرفت./

پایان پیام

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000