هدر موبایل
1397/02/05 09:32:49
سرویس فرهنگی
جعفرزاده:

مسئولان ورزشی قاطعانه به بیان نظرات خود در صحنه بین المللی بپردازند

عضو فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه با آوردن بهانه‌های مختلف دردی از ورزش دوا نمی‌شود، تاکید کرد که مسئولان ورزشی قاطعانه به بیان نظرات خود در صحنه بین المللی بپردازند.
مسئولان ورزشی قاطعانه به بیان نظرات خود در صحنه بین المللی بپردازند عضو فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه با آوردن بهانه‌های مختلف دردی از ورزش دوا نمی‌شود، تاکید کرد که مسئولان ورزشی قاطعانه به بیان نظرات خود در صحنه بین المللی بپردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/201711109099816718.jpg مسئولان,ورزشی,قاطعانه,به,بیان,نظرات,خود,در,صحنه,بین,المللی,بپردازند Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملتدر خصوص امکان برگزاری برخی بازی‌های جام جهانی 2022 در کشورمان و سفر مقامات فیفا جهت بررسی زیرساخت‌های ورزشی جزیره کیش گفت: بسیاری از مشکلات حوزه ورزش اجازه میزبانی چنین مسابقاتی در این سطح را به کشورمان نخواهد داد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: باید قبل از مطرح شدن این موضوعات، مشکلاتی از قبیل عدم رویارویی با نمایندگان رژیم غاصب صهیونیستی مرتفع یا به صورتی دیگر حل شود؛ تا زمانی که ما برای برون رفت از مشکلات، راه و چاره‌ای مناسب در نظر نگرفته‌ایم، نباید این موضوعات را مطرح کنیم.

این نماینده مجلس در دوره دهم تصریح کرد: زمانی که در عرصه بین المللی در ورزش‌های انفرادی با آوردن بهانه از از پیکار با نمایندگان رژیم صهیونیستی انصراف می‌دهیم، چگونه در این سطح مسابقات امکان میزبانی برای کشور وجود دارد؛ زیرا سودی برای ما ندارد و منفعتی در زمینه ورزشی به کشور نمی‌رساند.

عضو فراکسیون ورزش در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: رفع مشکلاتی از این قبیل نیاز به جسارت مسئولان ما دارد و باید قاطعانه به بیان نظرات خود در صحنه بین المللی بپردازند، ولی با آوردن بهانه‌های مختلف دردی دوا نمی‌شود تا زمانی که مشکلات حل نشود، امکان برگزاری چنین مسابقاتی در کشور ایران منتفی است و مطرح کردن آن برای کشور در این برهه حساس ضرورتی ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet