هدر موبایل
1397/02/02 17:19:16
سرویس صحن
قاضی زاده هاشمی در آغاز نشست قوای سه‌گانه:

حل مسائل کشور نیازمند همدلی، همکاری و هماهنگی همه نیروهای درون نظام است

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حل مسائل کشور نیازمند همدلی، همکاری و هماهنگی همه نیروهای درون نظام است.
حل مسائل کشور نیازمند همدلی، همکاری و هماهنگی همه نیروهای درون نظام است عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حل مسائل کشور نیازمند همدلی، همکاری و هماهنگی همه نیروهای درون نظام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201609107555572182.jpg حل,مسائل,کشور,نیازمند,همدلی،,همکاری,و,هماهنگی,همه,نیروهای,درون,نظام,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در آغاز نشست مشترک قوای مقننه، مجریه و قضائیه در صحن علنی مجلس با تبریک ایام شعبانیه، گفت: شاهد حضور یکدست جمیع روسای محترم قوای سه‌گانه، اعضای محترم هیئت دولت و مقامات محترم قوه قضائیه برای طرح و بررسی مباحث مهم پیرامون مشکلات مردم در جهت حفظ ، تداوم و ارتقاء دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم، از طرف نمایندگان محترم مجلس به نیابت از ملت خونگرم و مهمان نواز ملت ایران به مهمانان گرامی، رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه، اعضای محترم هیئت دولت و اعضای محترم شورای عالی قضایی خوشامد می‌گویم.

این عضو هیات رئیسه مجلس خطاب به حضار جلسه ادامه داد: میهمانان بزرگوار که با قبول دعوت خواهران و برادرانتان در مجلس شورای اسلامی به ندای همگرایی برای حل مسائل و مشکلات مهم کشور لبیک گفته اید، همه با حضور در این جلسه که با هدف همدلی قوای سه‌گانه برگزار می شود این بار در قاموس فرهنگ، وحدت و همدلی و مشارکت بیش از گذشته را شرط برون رفت از مشکلات فعلی دانستیم.

قاضی زاده هاشمی گفت: ناگفته پیداست که در این مقطع حل مسائل کشور نیازمند همدلی، همکاری و هماهنگی همه نیروهای درون نظام است، همه دلسوزان فارغ از اینکه به کدام دستگاه، حزب یا جریان سیاسی وابسته هستند یا دلبستگی دارند اولویت اصلی‌شان حل مسائلی است که کشور و به تبع آن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دچار چالش‌هایی کرده است، یکی از موضوعات مهم و ارزشمندی که در قرآن مبین و کلام اهل بیت (ع) به آن اشاره شده است وحدت و همدلی در جامعه اسلامی است که موجب اقتدار مسلمانان می شود.

وی ادامه داد: ملت بزرگ ایران با رهبری آن بزرگ مرد الهی حضرت امام خمینی (ره) توانست بعد از سالیانی جانفشانی و پایمردی سرنوشت خویش را در دست گیرد؛ حاکم شدن ملت ایران بر سرنوشت خویش در سایه توکل بر خدا و ایثار جان و همفکری و همدلی و وحدت کلمه بود. امام می فرمود با هم باشید، دست واحد باشید و همه را دعوت کنید به وحدت و بحمدالله وحدت حاصل است، حفظ کنید این وحدت را، مادامی که حفظ کنید وحدت خودتان را، خدا با شماست. وقتی اعتصام به حبل خدا کنید خداوند با شماست.

این عضو هیات رئیسه مجلس افزود: مقام معظم رهبری نیز یکی از امیدهای دشمن به ناکام سازی انقلاب را در تفرقه سازی بین مردم می‌داند و می فرماید دشمنانی که هنوز درصددند که نسبت به انقلاب و جمهوری اسلامی نیات خصمانه و شومشان را اعمال کنند چشم امید به اختلافات بستند. آنها از وحدت و یکپارچگی مردم می‌ترسند.

قاضی زاده هاشمی گفت: جمع حاضر در این روز عزیز گرد هم آمدند تا به میمنت این ماه مبارک در سال جدید با هم تجدید پیمان ببندند که تمام تلاش خود را برای تحقق خواسته‌های مردم شریف به کار ببندند. مردم شریف ایران، نمایندگان مجلس، اعضای هیئت دولت و شورای عالی قضایی مصمم هستند تا با اتحاد و همدلی، هم‌افزایی برای رفع مشکلات امروز کشورمان انجام دهند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet