هدر موبایل
1397/02/02 18:38:46
سرویس اجتماعی
کمالی پور خبر داد:

بررسی لایحه مبارزه با پولشویی/ اعلام هر نوع عمل اقتصادی مشکوک حاکی از جعل و تزویر به مرکز اطلاعات مالی

عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی مجلس از تصویب ماده ۷ لایحه مبارزه با پولشویی خبر داد و گفت: هر نوع عمل اقتصادی مشکوک حاکی از جعل و تزویر به مرکز اطلاعات مالی اعلام می شود.
بررسی لایحه مبارزه با پولشویی/ اعلام هر نوع عمل اقتصادی مشکوک حاکی از جعل و تزویر به مرکز اطلاعات مالی عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی مجلس از تصویب ماده 7 لایحه مبارزه با پولشویی خبر داد و گفت: هر نوع عمل اقتصادی مشکوک حاکی از جعل و تزویر به مرکز اطلاعات مالی اعلام می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201803105747806032.jpg بررسی,لایحه,مبارزه,با,پولشویی/,اعلام,هر,نوع,عمل,اقتصادی,مشکوک,حاکی,از,جعل,و,تزویر,به,مرکز,اطلاعات,مالی Icana

یحیی کمالی پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی در نشست امروز کمیسیون متبوع خود با حضور معاون قوه قضائیه، رییس ثبت و اسناد کشور، کارشناسانی از بانک مرکزی، اطلاعات و مرکز پژوهش های مجلس  خبر داد و گفت: کلیات این لایحه در جلسات گذشته کمیسیون تصویب شد و امروز نیز ادامه بررسی ماده 7 آن مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، افزود: در نشست گذشته کمیسیون  با گفت و گوهای صورت گرفته میان اعضای کمیسیون مقرر شد مرکز پژوهش ها با هماهنگی قوه قضائیه جلسه ای را برای رفع ایرادات این ماده برگزار و برای ایجاد شفافیت نسبت به بررسی بیشتر آن در هفته آتی اقدام کنند.

وی افزود: بنابراین قوه قضائیه و مرکز پژوهش ها اصلاحاتی را در مورد این ماده اعمال و امروز توسط اعضای کمیسیون به تصویب رسید.

عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، افزود: بر اساس این ماده هر نوع عمل اقتصادی مشکوک حاکی از جعل و تزویر تخلف و به مرکز اطلاعات مالی اعلام می شود که آن مرکز عملیات مالی در ماده 8 لایحه مذکور و اینکه شامل چه افرادی می شود مشخص شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet