خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/02/03 16:09:49
سرویس فرهنگی
یوسفی مطرح کرد:

همکاری فراکسیون ورزش مجلس با وزارتخانه‌های ورزش و خارجه برای استفاده از کیش در جام جهانی 2022

عضو فراکسیون ورزش مجلس از همکاری فراکسیون متبوعش برای بررسی همه‌جانبه موضوع استفاده از کیش در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با وزارتخانه‌های ورزش و خارجه خبر داد.
همکاری فراکسیون ورزش مجلس با وزارتخانه‌های ورزش و خارجه برای استفاده از کیش در جام جهانی 2022 عضو فراکسیون ورزش مجلس از همکاری فراکسیون متبوعش برای بررسی همه‌جانبه موضوع استفاده از کیش در جام جهانی 2022 قطر با وزارتخانه‌های ورزش و خارجه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103079754542.jpg همکاری,فراکسیون,ورزش,مجلس,با,وزارتخانه‌های,ورزش,و,خارجه,برای,استفاده,از,کیش,در,جام,جهانی,2022 Icana

همایون یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  درباره امکان برگزاری برخی بازیهای جام جهانی 2022 در کشورمان و سفر مقامات فیفا جهت بررسی زیرساخت‌های ورزشی جزیره کیش گفت: در وهله اول این امکان برای کشور بوجود می‌آید که اعتبار جهانی به دست آورد و باعث افزایش تعداد گردشگرهای خارجی خواهد شد.

نماینده اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی افزود: میزبانی از رویدادهای جهانی را باید از جنبه‌های سیاسی هم مورد توجه قرار داد؛ برای اولین بار است که این موضوع مطرح می‌شود و باید به صورت همه جانبه مورد بررسی قرار بگیرد.

این نماینده مجلس در دوره دهم تصریح کرد: جزیره کیش به عنوان قطب گردشگری در جنوب کشور می‌تواند مناسب‌ترین مکان جهت میزبانی ازبرخی مسابقات جام جهانی 2022 قطر باشد؛ بنابراین باید تمامی زیرساخت‌های موجود در این جزیره بازسازی شده و به بهترین شکل ممکن ارتقا یابند.

وی ادامه داد: امکان میزبانی از برخی مسابقات جام جهانی 2022 قطر هم می‌تواند برای کشور مفید باشد و هم می‌تواند در برخی از جنبه‌ها نکات منفی داشته باشد؛ لذا وزارت ورزش و وزارت امور خارجه باید به صورت همه جانبه تمامی زوایای این طرح را مورد بررسی قرار دهند.

عضو فراکسیون ورزش در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اطلاعات لازم این موضوع باید در اختیار اعضای فراکسیون ورزش مجلس قرار بگیرد و فراکسیون تمایل دارد با وزارت ورزش و وزارت امور خارجه همکاری داشته باشد  و با بررسی تمامی ابعاد این موضوع، بهترین تصمیم ممکن در این برهه زمانی اتخاذ شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet