ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1397/02/02 18:08:10
سرویس سیاسی
جنیدی در گفت وگو با خانه ملت:

وظیفه سه قوه خدمت عمومی به مردم است/ اقدام جداگانه قوا نتیجه ای در بر ندارد

معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: هدف از برگزاری نشست سه قوه هماهنگی بیشتر با یکدیگر است چرا که وظیفه تمام این قوا خدمت عمومی است.
وظیفه سه قوه خدمت عمومی به مردم است/ اقدام جداگانه قوا نتیجه ای در بر ندارد معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: هدف از برگزاری نشست سه قوه هماهنگی بیشتر با یکدیگر است چرا که وظیفه تمام این قوا خدمت عمومی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102764569861.jpg وظیفه,سه,قوه,خدمت,عمومی,به,مردم,است/,اقدام,جداگانه,قوا,نتیجه,ای,در,بر,ندارد Icana

لعیا جنیدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز سه قوه گفت: هدف از برگزاری این نشست هماهنگی بیشتر سه قوه با یکدیگر است، چرا که وظیفه تمام قوا خدمت عمومی است و اگر هر قوه راه خود را پیش بگیرد، نمی توانند خدمت عمومی را که مورد توقع مردم است را انجام دهند.

معاون حقوقی رئیس جمهور با بیان اینکه هر چیزی نتیجه ای از هماهنگی، نظم و برنامه ریزی مشترک است، افزود: طبیعی است که قوه ای که قانونگذاری کرده و دیگری که اجرا می کند و قوه سومی که بر اجرای صحیح آن نظارت می کند، باید با یکدیگر همگنی، همگرایی و هماهنگی کافی داشته باشند که حاصل آن چیزی باشد که مردم می خواهند و نیاز دارند.

جنیدی ادامه داد: در تمام شرایط برنامه ریزی برای پیشبرد امور مختلف مردم ضروری است و در شرایط کنونی واجب تر است که آن هم با یک جلسه محقق نمی شود، اما هر یک از آنها به صورت جزئی بر این موضوع که اهداف محقق شود، تاثیرگذار است و در هر دولت جدید این اتفاق باید رخ دهد ./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet