خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/02/02 18:19:44
سرویس سیاسی
صالحی در حاشیه نشست سه قوه در گفت‌وگو با خانه ملت:

نمایش وفاق ملی در عرصه بین‌المللی باعث قدرت نظام جمهوری اسلامی می‌شود

رئیس سازمان انرژی اتمی کشور معتقد است برگزاری نشست‌های مشترک سه قوه باعث نمایش قدرت جمهوری اسلامی در عرصه بین المللی می‌شود.
نمایش وفاق ملی در عرصه بین‌المللی باعث قدرت نظام جمهوری اسلامی می‌شود رئیس سازمان انرژی اتمی کشور معتقد است برگزاری نشست‌های مشترک سه قوه باعث نمایش قدرت جمهوری اسلامی در عرصه بین المللی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/50520.jpg نمایش,وفاق,ملی,در,عرصه,بین‌المللی,باعث,قدرت,نظام,جمهوری,اسلامی,می‌شود Icana

علی اکبر صالحی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برگزاری نخستین نشست مشترک سه قوه به میزبانی مجلس شورای اسلامی گفت: امسال بیش از هر سالی به وفاق، همدلی و همزبانی با توجه به چالش های پیش رو نیاز داریم.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری این نشست ها و نمودی که در عرصه بین المللی دارد، عنوان کرد: در حال حاضر باید وفاق، وحدت و انسجام داخلی خود را در عرصه بین المللی به نمایش بگذاریم.

صالحی ادامه داد: اگر طرف مقابل بداند جمهوری اسلامی ایران از وحدت و انسجام لازم در داخل برخوردار است، در حساب های خود به نحو دیگری محاسبه گری می کند اما اگر تشتت و آشفتگی داخلی ما را ببیند قطعا از موضع قدرت با ما روبرو می شود.

رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در پایان خاطرنشان کرد: پیام این نوع نشست های مشترک در سطوح کلان در کشور، پیام وحدت و انسجام و وفاق ملی را نمایش می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet