هدر موبایل
1397/02/02 18:37:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فلاحت‌پیشه:

عملیات «بازی دراز» نقش مهمی در عملیات‌های دیگر داشت

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: در عملیات «بازی‌دراز» دشمن تلفات زیادی داد و فکر نمی‌کرد که در آن ارتفاعات در مدت‌زمان کوتاهی تسلیمِ رزمندگان ما شود.
عملیات «بازی دراز» نقش مهمی در عملیات‌های دیگر داشت عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: در عملیات «بازی‌دراز» دشمن تلفات زیادی داد و فکر نمی‌کرد که در آن ارتفاعات در مدت‌زمان کوتاهی تسلیمِ رزمندگان ما شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201803105536135478.jpg عملیات,«بازی,دراز»,نقش,مهمی,در,عملیات‌های,دیگر,داشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی و نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی درباره عملیات غرورآفرین «بازی دراز» اظهار داشت: پیروزی رزمندگان اسلام در این عملیات سبب شکسته شدن هیبت پوشالی ارتش بعث عراق در نظر جهانیان شد و نقش مهمی در عملیات‌های دیگر در سایر جبهه‌ها داشت.

وی ادامه داد: در این عملیات دشمن تلفات زیادی داد و فکر نمی کرد، که در آن ارتفاعات در مدت زمان کوتاهی تسلیم رزمندگان ما شود.

فلاحت پیشه تصریح کرد: همبستگی سپاه و ارتش و همکاری مشترک آنها و طراحی خوب عملیات باعث شد تا ضربه‌ی محکمی به بعثی‌ها وارد شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی خانه ملت با اشاره به اینکه سرپل ذهاب قدمگاه شهدای بسیاری از نقاط مختلف کشور است عنوان کرد: امروز منطقه «بازی‌دراز» میزبان خیل کثیری از مردم ایران است. هرساله در این ایام شور و نشاط خاصی در سرپل ذهاب موج می‌زند که قطعاً این شور از برکت خون شهدای عملیات بازی‌دراز است.

به گزارش دفاع پرس، وی اضافه کرد: مردم غیور این منطقه برای دفاع از وطن هیچ خوفی از دشمنان ندارند و همچنان در مسیر شهدای جنگ تحمیلی و با الگو قراردادن باورهای انقلابی آنها، در این راه با صلابت تمام گام برمی‌دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet