ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1397/02/02 18:53:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مقیمی:

آیین نامه‌‌‌ ها و دستورالعمل‌‌ ها در اجرای طرح اشتغال زایی سال ٩٧ مهیا است/ امسال باید ۱۳۲ هزار فرصت شغلی در تهران ایجاد شود

استاندار تهران تاکید کرد: براساس برنامه در سال ٩٧، یک میلیون و ٧٠ هزار فرصت شغلی باید ایجاد شود که سهم استان تهران از این تعداد، ایجاد ١٣٢ هزار فرصت شغلی جدید است.
آیین نامه‌‌‌ ها و دستورالعمل‌‌ ها در اجرای طرح اشتغال زایی سال ٩٧ مهیا است/ امسال باید ۱۳۲ هزار فرصت شغلی در تهران ایجاد شود استاندار تهران تاکید کرد: براساس برنامه در سال ٩٧، یک میلیون و ٧٠ هزار فرصت شغلی باید ایجاد شود که سهم استان تهران از این تعداد، ایجاد ١٣٢ هزار فرصت شغلی جدید است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103915682057.jpg آیین,نامه‌‌‌,ها,و,دستورالعمل‌‌,ها,در,اجرای,طرح,اشتغال,زایی,سال,٩٧,مهیا,است/,امسال,باید,۱۳۲,هزار,فرصت,شغلی,در,تهران,ایجاد,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمّدحسین مقیمی امروز درجلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با اشاره به سخنان رئیس‌‌‌جمهور در نشست هم‌اندیشی مدیران ارشد دولت تدبیر و امید گفت: در این نشست از استانداران خواسته شد تلاش خود را برای حل مسائل اقتصادی به کار بگیرند و همه مدیران در مورد خواسته های مردم صحبت کنند.

وی افزود: براساس برنامه در سال ٩٧، یک میلیون و ٧٠ هزار فرصت شغلی باید ایجاد شود که سهم استان تهران از این تعداد، ایجاد ١٣٢ هزار فرصت شغلی جدید است.

استاندار تهران با تأکید بر اینکه آیین‌نامه‌‌‌‌ها و دستورالعمل‌‌‌ها در اجرای طرح اشتغال‌زایی سال ٩٧ مهیا است، اظهار داشت: با دستور رئیس‌‌‌جمهور تا خردادماه و حداکثر تا شهریور ماه امسال، همه اعتبارات اشتغال روستایی باید جذب شود و سازمان مدیریت و برنامه‌‌‌ریزی باید به سرعت در این بخش اقدام کند.

مقیمی به طرح کارورزی مورد تأکید رئیس‌‌جمهور نیز اشاره و اظهار داشت: کارفرمایان در واحدهای اقتصادی کوچک می‌توانند برای جذب آموزش افراد وارد شده و بیمه کارورزان تا یک سال در این طرح به عهده دولت است.

وی ادامه داد: رئیس‌‌‌جمهور در نشست با مدیران ارشد به موضوع بازآفرینی بافت‌‌های فرسوده، حاشیه‌‌‌‌نشینی و نوسازی حمل و نقل عمومی تأکید داشتند که براین اساس مدیران حوزه عمرانی و راه و شهرسازی باید در همه جلسات اقتصادی حضور داشته باشند.

استاندار تهران با اشاره به شعار حمایت از کالای ایرانی خاطرنشان کرد: توجه به افزایش کیفیت کالاها، پایین آوردن قیمت تمام شده و برخورد با قاچاق کالا در تحقق حمایت از کالای ایرانی در اولویت است.

مقیمی اضافه کرد: کارگروه ملّی سازگاری در راستای سیاست‌‌‌های کلی استفاده از آب و سایر بخش‌‌ها ایجاد شده است و کمیته استانی آن تشکیل می‌شود.

به گزارش ایلنا، وی با بیان اینکه امسال در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم به ضرورت توجه در اجرای طرح‌‌‌ها و پروژه‌‌ها با نظارت کمیته‌ای مشخص تأکید کرد و ابراز داشت: در اجرای وظایف باید نگاه ملّی داشت و از نگاه‌های حزبی و جناحی پرهیز شود و رسیدگی به حرف های مردم و افکار عمومی در اولویت باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet