هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاتب تشریح کرد:

بررسی مشکلات اقتصادی، بحران آب، نظام بانکی و شیوه‌های حمایت از تولید در نشست قوای سه‌گانه

سرویس فرهنگی
عضو هیات رئیسه مجلس ضمن تشریح جزئیات مطرح شده در نشست امروز قوای سه گانه، گفت: رؤسای فراکسیون‌های سه گانه مجلس دغدغه‌های مردم را مطرح کردند.
یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 ساعت 19:27
بررسی مشکلات اقتصادی، بحران آب، نظام بانکی و شیوه‌های حمایت از تولید در نشست قوای سه‌گانه عضو هیات رئیسه مجلس ضمن تشریح جزئیات مطرح شده در نشست امروز قوای سه گانه، گفت: رؤسای فراکسیون‌های سه گانه مجلس دغدغه‌های مردم را مطرح کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102956350675.jpg بررسی,مشکلات,اقتصادی،,بحران,آب،,نظام,بانکی,و,شیوه‌های,حمایت,از,تولید,در,نشست,قوای,سه‌گانه Icana

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در تشریح نشست مشترک قوای سه گانه در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: در ابتدای نشست امروز نمایندگان فراکسیون‌های سیاسی مجلس و پس از آن‌ها رؤسای قوای سه گانه به بیان دیدگا‌‎ه‌ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی افزود: در سخنان نمایندگان فراکسیون‌های سیاسی عمدتا مطالبات و دیدگاه‌های مردم مطرح شد که هر یک از نمایندگان فراکسیون‌ها از زاویه دید خود مسائل و مشکلات مردم را بیان کردند.

وی ادامه داد: رؤسای قوای سه گانه نیز به تشریح آخرین تحولات مهم بین المللی، توطئه‌ها و برنامه‌ریزی‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی پرداختند و در این باره نکات مهمی را یادآور شدند.

کاتب محور اصلی‌ مباحث مطرح شده  در نشست قوای سه گانه را مسائل اقتصادی خواند و گفت: نحوه مواجه شدن با بحران آب، اشتغال، سیستم نظام بانکی و لزوم حمایت این سیستم از تولید و چگونگی حمایت هر یک از نهادها از تولید داخلی مطرح شد.

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه برنامه‌ریزی منسجم برای آینده کشور نیز یکی دیگر از نکات مهم مطروحه در نشست امروز بود، گفت: برای صیانت از منافع ملی کشور نیاز به وحدت ملی داریم و باید به مردم و اقلیت‌های کشور احترام بگذاریم تا شاهد تحولات بزرگی در کشور باشیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000