ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1397/02/02 20:16:34
سرویس استان ها
احمدی:

منطقه ویژه اقتصادی زنجان در کمیسیون اقتصادی مجلس تصویب شد

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه منطقه ویژه اقتصادی زنجان در کمیسیون اقتصادی تصویب شده است و در صحن علنی مجلس مطرح می شود.
منطقه ویژه اقتصادی زنجان در کمیسیون اقتصادی مجلس تصویب شد نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه منطقه ویژه اقتصادی زنجان در کمیسیون اقتصادی تصویب شده است و در صحن علنی مجلس مطرح می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105767959159.jpg منطقه,ویژه,اقتصادی,زنجان,در,کمیسیون,اقتصادی,مجلس,تصویب,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فریدون احمدی افزود: موضوع لایحه ویژه منطقه اقتصادی استان زنجان تمام روند بررسی و اصلاح خود را در کمیسون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گذرانده است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: این لایحه بناست در اردیبهشت امسال برای تصویب نهایی بار دیگر در صحن علنی مطرح شود.

احمدی با بیان اینکه پیش بینی می شود، این بار به تصویب نهایی برسد، اظهار کرد: تمام اصلاحات لازم روی این لایحه انجام شده و رای و نظر نمایندگان در خصوص تصویب نهایی آن جلب شده است.

یک فوریت لایحه منطقه ویژه اقتصادی و چندین منطقه آزاد تجاری مرداد سال 95 به تصویب رسیده است. 

زمانی که یک فوریت لایحه یا طرحی به تصویب برسد، حداکثر باید طی سه ماه آینده بررسی و نتیجه آن اعلام شود.

موضوع راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی زنجان، از سال 92 در دولت و این استان مطرح بوده است.

به گزارش ایرنا، پروژه ای که تاکنون برای دریافت مصوبه و موافقت مجلس سه بار راهی خانه ملت شده، پیش از این به تصویب 2 دولت رسیده و 2بار در مجلس شورای اسلامی مطرح شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet