هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی زاده هاشمی در گفت‌وگو با خانه ملت:

مردم منتظر نتایج نشست سه قوه هستند

سرویس سیاسی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی معتقد است زمانی که تمام مسئولان نظام زیر یک سقف گرد هم می‌آیند، مردم انتظار خروجی مهمی از این نشست دارند.
دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 ساعت 15:11
مردم منتظر نتایج نشست سه قوه هستند وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی معتقد است زمانی که تمام مسئولان نظام زیر یک سقف گرد هم می‌آیند، مردم انتظار خروجی مهمی از این نشست دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201802109383999742.jpg مردم,منتظر,نتایج,نشست,سه,قوه,هستند Icana

سیدحسن قاضی زاده هاشمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست مشترک سه قوه کشور به میزبانی مجلس شورای اسلامی گفت: واقعیت این است که وقتی مردم خبر این جلسه را می شنوند از صمیم قلب خوشحال می شوند.

وی افزود: برگزاری اینگونه نشست ها قطعا انتظار برای مردم ایجاد می کند چرا که تصور می کنند زمانی که تمام مسئولان نظام زیر یک سقف گرد هم آمده اند قطعا باید خروجی مهمی نیز داشته باشد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پایان خاطرنشان کرد: مردم انتظار دارند اتفاقات خوبی از بعد از برگزاری نشست های مشترک قوا رقم بخورد چنانچه در این جلسه نیز مذاکرات خوبی صورت گرفت و سخنان رؤسای قوای نیز اثربخش بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000