آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ماکرون:

فرانسه «برنامه جایگزینی» برای برجام ندارد/ آمریکا در توافق بماند

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس جمهور فرانسه با بیان اینکه کشورش برنامه جایگزینی برای برجام ندارد، از آمریکا خواست که در توافق هسته‌ای با ایران باقی بماند.
یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 ساعت 20:51
فرانسه «برنامه جایگزینی» برای برجام ندارد/ آمریکا در توافق بماند رئیس جمهور فرانسه با بیان اینکه کشورش برنامه جایگزینی برای برجام ندارد، از آمریکا خواست که در توافق هسته‌ای با ایران باقی بماند. https://cdn.icana.ir/d/019/45593.jpg فرانسه,«برنامه,جایگزینی»,برای,برجام,ندارد/,آمریکا,در,توافق,بماند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، امانوئل ماکرون در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز آمریکا گفت که وی «برنامه جایگزینی» برای توافق هسته‌ای با ایران ندارد و مادامی که گزینه بهتری وجود ندارد، آمریکا باید در این توافق باقی بماند.

ماکرون در ادامه گفت که آمریکا، فرانسه و سایر متحدان نقش «بسیار مهمی» در بازسازی سوریه پس از جنگ خواهند داشت. وی هشدار داد که در صورت خروج زودهنگام این کشورها، ایران که بیشترین حمایت را از بشار اسد داشته است، همه سوریه را تسخیر خواهد کرد.

به گزارش تسنیم، رئیس جمهور فرانسه قرار است فردا دوشنبه در آمریکا با ترامپ دیدار کند که گفته می‌شود موضوع برجام و سوریه از جمله موضوعات مطرح در این دیدار خواهد بود./  

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000